Jump to content
IGNORED

Jezički XEJT


makaronee

Recommended Posts

Trebaće ti dosta gowen, jer treba pokriti celu Nemačku, Afstriju, veći deo Švajcarske, Poljsku, a ne zaboravimo i Lihtenburg i Luksenštajn. Tu još nismo ni stigli do Engleske i Velsa. I one u Šveckoj s prezimenima na W. A tek smo u Ewropu zagazili :).

Link to comment

Izvinite da vas pitam? Koga bre da vaspitas??? Ocu da pitam da li je pravilno kada se govori musko ime i prezime da se ne menja prezime tj da se ne dodaje na kraju slovo a? Recim Ivica Miletic neko bi to napisao Video sam Ivicu Miletic al ja mislim da se dodje na kraju a? A koliko sam vido i u medijima to uzima sve vise maha.

Link to comment
Samo da se pokenjam na svim ljubiteljima kowishchenja swatkih slowa kao w, ch, i sh
+1Znam na šta misliš, ono : zdwawo, wowim te, wubim te, pozwaw i sl. Mislim da su deca počela da se zezaju tako, a onda roditelji prihvatili.Meni jedna poznanica šalje SMS "powuke" u tom stilu :isuse: .
Link to comment
Izvinite da vas pitam? Koga bre da vaspitas??? Ocu da pitam da li je pravilno kada se govori musko ime i prezime da se ne menja prezime tj da se ne dodaje na kraju slovo a? Recim Ivica Miletic neko bi to napisao Video sam Ivicu Miletic al ja mislim da se dodje na kraju a? A koliko sam vido i u medijima to uzima sve vise maha.
Исправно је, под условом да је Ивица женско име. Иначе није.
Link to comment
Izvinite da vas pitam? Koga bre da vaspitas??? Ocu da pitam da li je pravilno kada se govori musko ime i prezime da se ne menja prezime tj da se ne dodaje na kraju slovo a? Recim Ivica Miletic neko bi to napisao Video sam Ivicu Miletic al ja mislim da se dodje na kraju a? A koliko sam vido i u medijima to uzima sve vise maha.
i hoću da se pravim pametna!nije pravilno.postoje padeži čija se primena odnosi i na ime i na prezime.hvala!edit: + расејан iznad! Edited by Sara Goldfarb
Link to comment
Evo i ja da premijerno okačim svoj hejt:extra
uf, dobro je, znači svi mi koji koristimo "vrhstra" smo bezbedni ^_^
+1Znam na šta misliš, ono : zdwawo, wowim te, wubim te, pozwaw i sl. Mislim da su deca počela da se zezaju tako, a onda roditelji prihvatili.Meni jedna poznanica šalje SMS "powuke" u tom stilu :isuse: .
siguran sam da je poznanica jedna mawa plawa dewoyka :D
Link to comment

podsetio me Bus kada se žalio na topik koji se zove "Ad's" na moderaciji na sledeći forumski hejt, tj. nelogičnost :zašto ovaj smajli - :thumbsup: -ima "kod" *thumbsup* a ovaj smajli - :thumbup: - ima kod *thumbup* ?:D

Link to comment
podsetio me Bus kada se žalio na topik koji se zove "Ad's" na moderaciji na sledeći forumski hejt, tj. nelogičnost :zašto ovaj smajli - :thumbsup: -ima "kod" *thumbsup* a ovaj smajli - :thumbup: - ima kod *thumbup* ?:D
Зато што је код Хемптона две године, док су правили неки надвожњак и додавали траке на аутопут, на табли са леве стране писало "lane narrows", а са десне "lanes narrow".
Link to comment

Sinoć u emisiji Vrele gume :sudari se preventirajuIsta emisija, nešto kasnije, razgovor sa biciklistima koji putuju od Londona do Australije, titl :...držimo biciklove...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...