Jump to content
IGNORED

Jezički XEJT


makaronee

Recommended Posts

Ovako, živana je spomenula, stormi odgovorila, ja preneo sastav jednog ajtema aktivnog veša, i tu pogrešio pošto sam trebao nasloviti tako, kolega frile se upecao, mire nahebao ni kriv ni dužan a vi, kolega, ostali zbunjeni.

Link to comment

jeste da sam navikla da čujem, ali izbegavam da koristim jer mi nešto ne štima. izilaziti?ako mora, onda proističe.poz

Edited by le petit nicolas
Link to comment

da, zaboravila sam sledi. mada, pravim razliku/nijansu: proističe posledica iz uzroka, rezultat iz postupka; sledi jedno za drugim. mada može: iz toga sledi. je li?poz

Link to comment

Slucajno mi zapade za oko naslov sa B92:

Ana Ivanović je žena životnog stilaU Kolarčevoj zadužbini sinoć je u organizaciji agencije "Fabrika" održana manifestacija "Fabrika dobre energije – Ličnosti životnog stila" u okviru koje su proglašene ličnosti životnog stila za 2012. godinu
Dodao bih i da je Ana Ivanovic zena boje ociju, a boga mi, i boje kose...Da mi je samo znati ko lomi ruke i glave antickim kipovima smislja ovakve konstrukcije ... :ohmy: Edited by Nesh
Link to comment
Slucajno mi zapade za oko naslov sa B92:Dodao bih i da je Ana Ivanovic zena boje ociju, a boga mi, i boje kose...Da mi je samo znati ko lomi ruke i glave antickim kipovima smislja ovakve konstrukcije ... :ohmy:
a pa to je čitav pokret žena, muškaraca i uopšte ličnostihttp://www.nadlanu.com/pocetna/zabava/foto-albumi/Dodeljene-nagrade-za-Licnosti-zivotnog-stila.a-159751.142.html
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...