Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

za ostružnicu ne znam, al na adi možeš opušteno kolovozom
Ostružnički most je zabranjen za bicikliste jer je deo autoputa. Ljudi su ga ranije prelazili bez problema, ali otkako su turski kamioni izmešteni van grada na obilaznicu tamo je prilično gusto. Nije preporučljivo za manje iskusne.
Link to comment

kakav lik mi je "pravio društvo danas"na svakoj svakcatoj raskrnici niti stane na pešački prelaz pa da odradi prelaženje sa pešacima pa se posle uključi, niti lepo na biciklističkoj stazi/kolovozu ispred semafora, nego lepo na sam ćošak na kolovozui stoji postojano kao klisurina, nema veze što mi drugi ne možemo od njega ni na prelaz ni ispred semafora, ne pada mu napamet da se mrdne ni milimetari tako 3-4 puta, srećom, putevi su nam se posle razišli

Link to comment
Može da se pravi veći krug do Obrenovca i tamo da se pređe most.
Razmisljao sam i ja o tome ali nisam uspeo da nadjem most na bing maps.jedino ovaj ali taj je valjda za toplovodhttp://binged.it/18FM3KHedit: po google maps ipak deluje kao drumski. Moguce da ga je bing uslikao u fazi izgradnje.Kakav je za prelazak biciklom?edit 2: fino :)http://www.youtube.com/watch?v=iYtJuifYcrwZezaju me kolena posle poslednje poduze voznje al ovo mi deluje bas zanimljivo. Pretpostavljam da nije problem izbeci glavne puteve od Obrenovca do Ade. Cini mi se da uz Savu moze opusteno da se vozi. Edited by katamaran
Link to comment

da dodam da ako se već ide na taj neki krug nbgd-boljevci-most-obenovac-ada, da je najlepše voziti ovaj deo od ostružničkog most do Boljevaca uz Savu, nasipom. Jako lepa staza. Doda se možda nekih 10ak km u odnosu na varijantu kada se ide preko Jakova, ali je neuporedivo lepše. Potpuna divljina.Treba doduše mtb, odnosno šire gume, jer je staza zemljana.

Link to comment

bem ti i ventile i pumpe i sve, pa da li je moguće da smo dvoje nas toliko smotani :mad:preko sat vremena pokušavamo da napumpamo gume sa onim ventilima što liče na ventile od ponija, i nema šanse, ni jednu gumu, ni sa jednom od 3 pumpesutra će ga odneti u biciklističku radnju da kažu šta i kakosmor

Link to comment
Kolena znaju da bole i kad vozis sa malim brojem obrtaja, tj. mnogo "meljes". Smanji stepen prenosa, a brzinu nadoknadi povecanjem kadence.
+1Prvi postulat amaterskog biciklizma.
Link to comment
bem ti i ventile i pumpe i sve, pa da li je moguće da smo dvoje nas toliko smotani :mad:preko sat vremena pokušavamo da napumpamo gume sa onim ventilima što liče na ventile od ponija, i nema šanse, ni jednu gumu, ni sa jednom od 3 pumpesutra će ga odneti u biciklističku radnju da kažu šta i kakosmor
wtf???какав црни пони?мислиш на преста вентиле?
Link to comment
bem ti i ventile i pumpe i sve, pa da li je moguće da smo dvoje nas toliko smotani :mad:preko sat vremena pokušavamo da napumpamo gume sa onim ventilima što liče na ventile od ponija, i nema šanse, ni jednu gumu, ni sa jednom od 3 pumpesutra će ga odneti u biciklističku radnju da kažu šta i kakosmor
Amelija, ja samo da vas pozdravim. :-) Neću da vas smaram još na slovenačkom jeziku o ventilima, zato samo nekoliko koristnih linkova:http://www.bikemyday.com/2013/04/23/biciklisticki-ventili-kako-pravilno-napumpati-zracnicu/http://www.youtube.com/watch?v=ncY1PEgSbI0ja osobno najviše koristim adapter i pumpe na benzinskim crpkama ;)
Link to comment

Dobrodošao Krene.

Kakav je za prelazak biciklom?Pretpostavljam da nije problem izbeci glavne puteve od Obrenovca do Ade. Cini mi se da uz Savu moze opusteno da se vozi.
Ja još nisam vozio preko tog mosta :(A od Obrenovca do Ade je... onako.Od Obrenovca preko Bariča i do Umke se koristi glavni obrenovački put. Meni je ok za vožnju. Ja taj put koristim kao alternativu Ibarskoj kada idem bajsom za Lz. Ni saobraćaj nije previše gust. Ali, to je glavni put pa očekujte automobile, poneki autobus i kamion.Od Umke do Ade se ide starim obrenovačkim putem koji je pust i super za vožnju. Edited by salerokada
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...