Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Mislim da cu onda uzeti jedan sto je par stotina dinara skuplji koji je kao vodootporan.Tu telefon ide u neku futrolicu pa nema sanse da ispadne. Ovaj bi mi bio prakticniji zbog eventualnog slusanja muzike sa telefona ali necu da rizikujem.edit: ovaj (mada mi ni ovo ne deluje preterano sigurno)slika-Drzac-telefona-na-biciklu-vodootporan-29185173v288h216.jpg

Edited by katamaran
Link to comment

Kupio ipak otvoreni. Ova torbica je preglomazna i zauzela bi mi pola volana.Ovaj otvoreni ne uliva preterano poverenje ali drmusam ga ko sumanut iznad kreveta i nema sanse da mrdne :)Telefon u sustini na mestu drze samo ove dve sape sa leve i desne strane. Neke gume predju po 5 mm preko telefona pa je to jedino sto ga drzi sa strane gde je touch. Gornja strana je potpuno otvorena.Sam spoj nosaca i drzaca isto ne uliva preterano poverenje. Ne kapiram sto tu nisu stavili srafove. Potrebno je da se nosac i drzac pomere u suprotnim smerovima da bi se to otkacilo. Ne treba neka preterana sila da se to uradi (sto plasi) ali i pored sumanutog drmusanja nema sanse nista da mrdne. Cak pokusavam da otkacim taj spoj jednom rukom bez dodirivanja drzaca i nema sanse.Da je drzac od metala i napravljen negde na zapadu verovao bih mu ali plastika + PRC :cry:Mislim da ne bi smelo da bude problema kod neke normalne voznje. Deluje da bi cak mogao da izdrzi i tesko divljanje ali plastika + PRC...

Edited by katamaran
Link to comment

Kakva je situacija sa pelazenjem mosta kod Ade biciklom? Jel moze opusteno da se predje trotoarom?isto pitanje i za ovaj mosthttp://binged.it/14NwGTh

Edited by katamaran
Link to comment

Ne vozim preko mostova kolovozom :) Kakva je situacija sa trotoarom?Cini mi se da onaj lik sto pravi klipove sa voznjom bicikle po Beogradu i okolini rece da je Ostruznica vrlo zajebana za prelazenje.Po ovome mi se cini da ima pristojan trotoarhttp://www.youtube.com/watch?v=QBz37UNIpSMMada deluje prilicno usko. Ako bude bio prevelik smor stazom mozda se ipak odlucim za kolovoz ali bih ga tu radije izbegao.Po ovim stubovima na Ostruznickom cini mi se da planiraju da ga dupliraju u dogledno vreme a onda mozda ostave i prostor za pesake/bicikliste. Sad mi deluje mnogo zajeban za prelazenje.

Edited by katamaran
Link to comment

Konacno malo ozbiljnija ruta. Ovako mi FSS stalno nabija komplekse kad postavi svoju.Centar - blok 45 - Tosin Bunar - Prvomajskom do kraja pa nekim poprecnim ulicama do Cara Dusana - Saobracajna skola- uz Dunav ka Branku i nazad u centar. Moram da provalim kako preko google maps da izracunam kilometrazu :)Onaj drzac za mobilni sto sam danas kupio se odlicno pokazao. Uz svu paznju pri voznji ipak sam naleteo na gomilu ivicnjaka i rupa. Najkriticnija je bila neka ulica oko Gardosa gde smo isli nizbrdo po nekoj kaldrmi (i to ne kocka nego ono oblo kamenje) Tu je toliko truckalo da mi se ugasio telefon ali kineski drzac stoji postojano kano klisurina.

Edited by katamaran
Link to comment
a šta će vam držač za mobilni, za GPS ili slično?nadam se ne zato da biste razgovarali i sms-ovali tokom vožnje :evil:
za sportske aplikacije...koje cu ja da prestanem da koristim..pocinju da smaraju..
Link to comment
a šta će vam držač za mobilni, za GPS ili slično?nadam se ne zato da biste razgovarali i sms-ovali tokom vožnje :evil:
1. navigacija2. eventualno muzika@ VelocipedeHvala :) Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...