Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

ta jesam :) nego me generalno nerviraa trenutna inspiracija je što se jedna danas raspričala zdravo pa ševrda sve bočno ka meni, srećom bila sam dovoljno brzamislim, em se jednom rukom vozi, em se smanjuje koncentracija, ne vidim zaista čemu to

Link to comment
kako bih ja lepo i fino zabranila razgovaranje telefonom u vožnji :mad:bemmumiša, zar je toliko teško zaustaviti se i obaviti razgovor pa nastaviti vožnju
ko ima zivce moze da pogleda ovaj film Vernera Hercoga
Link to comment
kako bih ja lepo i fino zabranila razgovaranje telefonom u vožnji :mad:
Pa i jeste zabranjeno. Samo što niko ne kontroliše i niko ne poštuje.
Po novom Zakonu, kazne koje se odnose na korišćenje sredstava za komunikaciju u toku vožnje iznose 5.000 dinara na licu mesta.Naravno, kazne su veće ukoliko je takvom vožnjom ugrožen drugi učesnik u saobraćaju, pa će tada biti kažnjeni od 8 do 24 hiljade dinara ili, kaznom zatvora od 5 do 10 dana i 4 kaznena poena.Ukoliko ste izazvali saobraćajnu nesreću, sleduje vam kazna od 12 do 30 hiljada dinara, ili 10 do 15 dana zatvora i 5 kaznenih poena. Podsetimo, sa 18 poena vozačka dozvola se poništava.
Link to comment
Biciklistički savez Beograda i “Čukarički” MBK organizuju 17. I 18. Avgusta “VIKEND NA DVA TOČKA” prema programu u prilogu.POSEBNA NAPOMENA ZA NEDELJU:Poštovani prijatelji učesnici cilo-turističkog maratona “Savska pedala” 18.08.2013,Dostavljamo Vam i ponudu Javnog preduzeca za turizam Gradske opstine Surcin za rezervaciju ručka i cene. Svi učesnici bici-maratona ručak mogu rezervisati do četvrtka 15.08.2013. do 12:00 časova na adresu BS Beograda bsbgd@ptt.rs , a plaánje je lično u restoranu Nautičkog sela „Biser“ u Boljevcima.- gulaš sa testeninom - 300 gr.,- kupus salata,- hleb.Cena: 300,00 din.Sokovi - gazirani: coca-cola, biter lemon, - 0,5 l - cena: 70,00 din. - negazirani: nes tea - limun, breskva ,next joy - narandza, multivitamin, zova - 0,5 l - cena: 70,00 din.Voda - rosa, mineralna voda Knjaz Miloš - 0,5 l - 40,00 din.
Knezu Mihailu u cast - naslovna.jpgSP 2013 - 1.jpg
Link to comment

hm, malo me nervira što me skoro svi pretičui to ja onako se baš opustim, razvijem brzinu, osećam se kao faca koja lebdi gradom, i onda svi živi počnu da me pretiču :(biće da sam ja od onih "uuuu jeeee ala juuurim, čitavih 20"

Link to comment

Imam slično za S3 kao navigaciju u kolima. Nije ispao nijednom, ali nije da nisam razmišljao o tome. :)Edit: Msm da kad se "nategne" tj kada nabiješ te držače oko telefona, da on ima neke recke unutra koje ga drže, jer da bi otpustio to, moraš da pritisneš neko dugmence. Barem je tako na ovom mom kineskom čudu od 450 dinara na buvljaku. Mada za sada radi posao.

Edited by Glas RazumaN
Link to comment
Jel telefon apsolutno siguran u ovome?symbol-international-doo_novi-proizvod-1_1364207233.jpgNema sanse da ispadne kod truckanja?
Hteo da kupim ovo pre par meseci, ali na nekim bici forumima ga "napljuvali", kažu da nema šanse da telefon ostane u tome i ja odustao od kupovine...A možda i nije tako loše... :)
Link to comment
ja kad vidim biciklistu ispred sebe, ja moram da ga prestignempa onda jurim ko luda za njim :D
a taaaako to ide :Donda mi je malko lakše, ako su većina tih što me pretiću taki neki hehebtw pretičem i ja tu i tamo -_-
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...