Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Na 1:15 prolazi covek sa prikolicom.
Skrecem na 25. maju i gledam gde bi mogla da se iznajmi kad odmah iza mene skrece isti ovaj covek sa klipa. What are the odds? :)S jedne strane uziva covek u voznji pored reke a s druge gomila debila koji kidaju zivce. Tamo kod mosta Miladina Zarica gde malo vijuga staza a sa strane je ono siblje skroz uz zbunje ide pecaros i glumi Panini logologo_panini.jpgMal me kreten nije natakao na pecaljku. Svi voze ulicom a ja se pravim pametan pa vozim po stazi. Na samoj Adi gomila majki sa decom se setaju po biciklistickoj sa Makiske strane gde im nikako mesto nije. Za kraj mi jedan genije istrci na stazu zagledan u ekran mobilnog pravo ispred bicikle.Ali u celoj prici me najvise nervira sto glupi lift radi samo do 8. Vise sam crko dok sam popeo bicilklu na most nego za celu voznju.
Link to comment

zakasnili smo, a bili smo kompletnida smo stigli ranije javili bi setaman smo presli semafor kod terazijske cesme kad ste krenuli i onda smo se provukli do puta da vas ispratimo :)

Link to comment

Danas prvi put u zivotu usao u onaj famozni lift. Vozili po najvecem suncu da bi stigli da se vratimo pre 8.Valjda ce se neko jednom dozvati pameti i produziti radno vreme lifta do ponoci.Jos kad bi postavili desetak onih cuda za prskanje svuda po stazi. Ona kapija sto prska atomiziranu vodu kod restorana Jezero na Adi.

Edited by katamaran
Link to comment
Jos kad bi postavili desetak onih cuda za prskanje svuda po stazi. Ona kapija sto prska atomiziranu vodu kod restorana Jezero na Adi.
meni ta voda smrdela pa sam u povratku nedisao
Link to comment

Danas sam po žestokoj vrućini bio do Avale. Uz vrućinu problem mi je pravio i pun stomak jer sam krenuo neposredno posle doručka, a problem je pravila i totalna neutreniranost posle boravka na moru.Ali je vredelo jer sam se uspešno oslobodio viška energije!18. avgusta Savska pedala do Obedske bareMožda dobra prilika sa forumsku vožnju?

Link to comment

Zamalo me jutros pokupila bočno kolegica biciklistica.Nisam bila sigurna ni ko je kriv, sada kad rekapituliram rekla bih obe po malo.U svakom slučaju, ja samo napravih neku facu i pobegoh :isuse:

Link to comment

kupio sam osvjetljenje..i prednju alu felnu...sad cu da testiram ubrzanje..ostaje jos unutrasnje gume da promijenim..ladno cAapriolo fabricke za tri broja vece nego treba...

Link to comment

kako bih ja lepo i fino zabranila razgovaranje telefonom u vožnji :mad:bemmumiša, zar je toliko teško zaustaviti se i obaviti razgovor pa nastaviti vožnju

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...