Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Valjda ću srediti za vikend.
Sredila :)Inače ventili su definitivno glupavi u smislu da jako mora da se pazi na položaj pumpe, ako samo malo malecko pomeriš gore-dole-levo-desno, počne da se ispumpava umesto napumpava i eto sranja.
Link to comment

1900 nov tocak plus 600 za novu lulu volana. Kako sam se nadao jos sam se i dobro udao. Koliko je lakse voziti sa aluminijumskom felnom.

Edited by katamaran
Link to comment
Ukrali mi iz bašte. Stajao na dva metra od ulaznih vrata. Čuvajte svoje ljubimce da ne biste patili kao ja.
Saučešće. Tačno znam kako ti je.
Link to comment

Gume sve lepo i fino, ali ja se po ko zna koji put pogubila u jednom delu grada gde se redovno gubim a trebalo je da naučim put pošto sam prošla tuda već 10ko zna koliko puta, pa sam posle jednu raskrsnicu prešla maksimalno kretenski, nadam se da nije nikakva policijska kamera to usnimila, pa me posle isprskala masivna prskalica za travu u jednom od parkova.I tako.

Link to comment

juce dok sam bio na rucku mi ukradose bicikl, a taman sam poceo redovno voziti svog gianta.mislio sam da je sala kolega-biciklista nad kojima sam se smejao sto koriste dve brave minimum. biciklisti sa stazom u pekingu, njima su vec ukrali min po 2kom, e sada cu i ja u jogurt da duvam.

Link to comment

ovo deluje kao prilično lagana vožnja, 3000 uspona na 460km stvarno nije tolko strašnodo početka avgusta ima sasvim dovoljno vremena za ući u formu, ne deluje da treba neka preterana za ove razdaljinemeni inče i dalje ništa od vožnje, danas sam probno sela na bajs i zamalo vrisnula od bola kad sam naletela na neku izbočinu. zglob mi je još polupokretan, iako on sam i nije stradao i uprkos tome što je prošlo dva meseca od operacije.

Link to comment

e ti nemoj da se zezas sa tom rukom..ali ozbiljno,hebes bajs,izvini :(,vozices ga ostatak zivota,za to ce biti prilike a za srediti ruku da valja imas samo jednu priliku!!!a za tu voznjicu gore,da i meni se cini zanimljivo,penzionerski :D

Link to comment
Er moze neko od biciklista da mi kaze da li ima da se kupi Specialized u BG-u i gde?hvala
si probao na cikloberzi?ako ništa drugo, pitaj na forumu cikloberze ili na fb grupi ulice za biciklisteja prošle godine zamalo da kupim jednog crnog specialized lepotana od nekog lika što ima servis, no bio mi je malko prevelik pa sam uzela kjuba umesto toga
Link to comment
si probao na cikloberzi?ako ništa drugo, pitaj na forumu cikloberze ili na fb grupi ulice za biciklisteja prošle godine zamalo da kupim jednog crnog specialized lepotana od nekog lika što ima servis, no bio mi je malko prevelik pa sam uzela kjuba umesto toga
Nisam probao na cikloberzi,vec sam narucio od drugara iz Zagreba, u svakom slucaju hvala na odgovoru
Link to comment
nekidan 40 km, brdsko ravnicarski..za sat i 40 min...pokazalo na aplikaciji 20 prosj.brzina..
kako to??ako je v = s/tv =24 km/h, sto je znantna razlika u odnosu na 20km/hja vozala neki krug do fg jezera ( 45km tamo+nazad), najbolji deo je pred sam cilj, kad se spustas nekih 500m na velikom nagibu, brzina bila nesto preko 50km/h, adrenalin radi, kacige nema, al je osecaj predobarbilo i uspona na kojima se bicikl mora gurati (npr taj, kada se vraca nazad)edit - 257 m je uspon start-cilj Edited by InvisibleLight
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...