Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Terao sam juče posle dosta vremena, vozili smo 30ak km i žurili pošto me fudbal čekao za sat vremena. Nismo padali ispod 28km/h a često smo bili i preko 30, što je kontam fina brzina.

Link to comment

pa dok se ne navučeš da pušeš ljepilosa sadašnjim načinom života ti dajem još 6 meseci do tog trenutkaajde saću nazvati za bajk no 2

Edited by Ravanelli
Link to comment

uzo ga. ima li oko zelenjaka neki biciklar da ga malo zategne? takođe, kapiram da će mi trebati novi sic. može nek savet za prostata friendly sic?

Link to comment

Ja znam za najbliži servis podno RTS-a. Nizbrdo takovskom, prođeš svetogorsku, stanica trole sa leve strane. Tu se zavučeš levo pored prodavnice obuće.

Link to comment

Pocecu da mislim da je stangla obavezan deo opreme.Zaletim se iz Makedonske da bih se docepao Vlajkoviceve pre nego sto naidje ostatak saobracaja jer ne volim da me tu preticu. Kod Radio Beograda govno sa taksijem krece da pravi polukruzni iz kontra smera :isuse:Smota ga do maksimuma na moju stranu ulice pa se vrati u rikverc. Racunam da ce bar malo manje biti stoka pa sacekati da prodjem pa tek onda zavrsiti polukruzni a svinja izleti pravo ispred mene na 4-5 metara. Jedva sam ukocio.Posle nesto kao dize ruku da mi se izvini. Da sam ga stigao iscupao bi mu rucerdu iz ramena i njom ga umlatio.Mrzim taksiste.

Edited by katamaran
Link to comment

Veceras su iz zgrade preko puta moje ukrali 5 i slovima PET bicikala!!! :ph34r: Znaci od sad svaki put silazenje u podrum i zakljucavanje umesto u prizemlju zgrade.

Link to comment
Znaci od sad svaki put silazenje u podrum i zakljucavanje
Pa naravno, a kako drukčije?Tj, alternativa je da stoji u stanu.Inače izvezla ja danas lepo bicikl ali se malko ispumpala zadnja guma, i krenem da dopumpam međutim spetljam se nešto i nakon 5-6 pokušaja uspem samo i jedino da je skroz-naskroz ispumpam :rant: .A pošto danas baš i nemam mnogo vremena morala sam da zbatalim, tj da ga tako jadnog vratim i zaključam u podrum a ja odem glupim prevozom.Valjda ću srediti za vikend.Inače dešava mi se povremeno da se tako smotam sa tom vrstom ventila, a ne mogu da ukačim zašto.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...