Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

endomondo nije radio neko vreme, ne znam jel proradioinstalirala sam runtastic, super je, narocito ova gold verzija, koju imam u trial periodu 2 nedeljemalo sam vozikala, ugl. off road, testirala trosenje baterije uz gps i super zadovoljna, za sat i 15 min tek je nachetajedini problem je sto mi nije iscrtao (i obracunao) deo rute, pretpostavljam da sam zaboravila ukljuciti resume na kratkoj pauzi pre te rute (jel moguce da gps negde ne 'vidi'? :huh:

Link to comment

Ako me secanje ne vara, kad zaboravis da ga otpauziras™ odmah, on pri narednom otpauziravanju™ racuna vazdusnu liniju izmedju poslednje dve registrovane lokacije. Ako nema gps signala, kanda ne racuna nista. Poslato sa Alcatel OT 995 by tapatalk

Link to comment

hmm moguce i jedno i drugoprobacu danas opet tim parcetom rute, da vidim jel do signala il moje greskeznaci moguce je da negde nema signala i da te ne vidi ni obracunava kretanje...bzvze :(

Link to comment

GPS signala ima svuda, koliko ja kapiram..problem je vidljivost fona, odnosno GPS modula u fonu. Ako fon drzis u torbici, koju drzis u dzepu, sanse za vidljivost su golemo smanjene. Iz licnog iskustva, primetio sam da moja stara Nokia bolje hvata GPS signal od vecine novih androida..tako da moze i do fona da bude.

Link to comment

da, u dzepu je biokad smo kod toga, jel zna neko gde u bgd ima da se kupi armband, vidim neke ponude (oglase) po netu al ja bih ipak da isprobam da li velicine odgovaraju

Edited by InvisibleLight
Link to comment
koja bese najbolja aplikacija za sajkling?? :)ejl endomondo pokriva i running i sajklinghocu da instaliram, pa kad bi moglo jedna da pokriva i trcanje i biciklizam bilo bi superruntastic?
sports tracker pre no endomondo, iako ovaj drugi možda ima i više opcija.sports tracker mi je nekako pouzdaniji. (koristim oba)
Link to comment
da, u dzepu je biokad smo kod toga, jel zna neko gde u bgd ima da se kupi armband, vidim neke ponude (oglase) po netu al ja bih ipak da isprobam da li velicine odgovaraju
Slabo ima po radnjama, barem ja nisam našao. Kupio ovaj:http://www.kupindo.c...Mrezast-SteznikMoj BB9320 (109 x 60 x 12.7 mm) pasuje savršeno, ali pitanje je da li će tvoj Desire X (118.5 x 62.3 x 9.3 mm) stati. Probaću popodne sa One V-om, koji je još malo duži, pa javljam.
Link to comment
Slabo ima po radnjama, barem ja nisam našao. Kupio ovaj:http://www.kupindo.c...Mrezast-SteznikMoj BB9320 (109 x 60 x 12.7 mm) pasuje savršeno, ali pitanje je da li će tvoj Desire X (118.5 x 62.3 x 9.3 mm) stati. Probaću popodne sa One V-om, koji je još malo duži, pa javljam.
aj vidi, ali ta za ajfon 4 je sigurno malaima jos ova za ajfon 5 a i njenih 123.8 x 58.6 x 7.6 mm je preuzano, cak i pretanko za dimenzije mog telefonaem je skupakakva debilnost, zasto to niko ne uvozi, kao da u celoj srbiji nema dovoljno ljudi koji trce ili voze bajk
Link to comment
aj vidi, ali ta za ajfon 4 je sigurno malaima jos ova za ajfon 5 a i njenih 123.8 x 58.6 x 7.6 mm je preuzano, cak i pretanko za dimenzije mog telefonaem je skupakakva debilnost, zasto to niko ne uvozi, kao da u celoj srbiji nema dovoljno ljudi koji trce ili voze bajk
Probao, One V (120.3 x 59.7 x 9.2 mm) staje. A ima još malo prostora u širinu, tako da i Desire X, koji je 2.5mm širi, staje opušteno.Preporučujem da kupiš, teško da ćeš naći povoljnije.
Link to comment
Probao, One V (120.3 x 59.7 x 9.2 mm) staje. A ima još malo prostora u širinu, tako da i Desire X, koji je 2.5mm širi, staje opušteno.Preporučujem da kupiš, teško da ćeš naći povoljnije.
:thumbsup:vidim iz ns je, pa necu ni cekati nego ga zvati i uzeti danas popodneinace, runtastic je genijalan program, rabim ovu gold verziju al cu verovatno kupiti program kad istekne trial periodza gps - definitivno je prvi put problem bio u zaboravljanju da pokrenem 'resume' (sto se vidi i po nerealno predugoj pauzi od 57min), juce probala duz te staze koja je bila 'nepokrivena' signalom i bez problema me ocitao i iscrtaoovde se vidi taj gubitak signala izmedju 17. i 18.km, pojeo mi tih ~4km duz gejacke obale i iscrtao kao da sam plivala sa sve biciklom preko reke:ovde, na jucerasnjoj probi, je sve okprikaz na telefonu je jako pregledan - grafikoni - koliko si vozio ravno, koliko uzbrdo/nizbrdo, splitovano vreme za svaki kmza vikend planiramo neku duzu rutu po fruskoj gori:) Edited by InvisibleLight
Link to comment

KUPIO capriolo cobru, sa popustom, zato izbor pao na nju, medjutim, vrlo brzo felna otisla..cini mi se da je za nesto nizu kilazu :kralj: ,a unutrasnje gume za par brojeva vece nego inace...solidan bajk..

Link to comment

Ne znam da li je bilo reči o ovome ranije, sjajan web site za planiranje rute http://ridewithgps.comProblem s GPS aplikacijama na telefonu je što brzo jedu bateriju i skoro je nemoguće da se koristi na vožnjama koje traju 6+ sati, bar je kod mene takav slučaj...

Link to comment
Ne znam da li je bilo reči o ovome ranije, sjajan web site za planiranje rute http://ridewithgps.comProblem s GPS aplikacijama na telefonu je što brzo jedu bateriju i skoro je nemoguće da se koristi na vožnjama koje traju 6+ sati, bar je kod mene takav slučaj...
ovaj sajt je sjajan!!!hvala! :)
Link to comment
Probao, One V (120.3 x 59.7 x 9.2 mm) staje. A ima još malo prostora u širinu, tako da i Desire X, koji je 2.5mm širi, staje opušteno.Preporučujem da kupiš, teško da ćeš naći povoljnije.
probala, ko salivena i sasivena za njega, ta-man! :thumbsup: (doduse kad je golisav, s silikonskom oblogom ne staje, ali tad nije ni potrebna)hvala ti puno!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...