Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

dobro onda :)pomislih da nije uradjen negde pa je tako jeftine: ne znam ti ja cene nego citam salerokadu

Edited by fragand
Link to comment

Ništa loše za Zlog, ali verovatno i jeste "urađen". Samo, ne kod nas već u inostranstvu.Inače ne bi mogao da bude tako jeftin (mislim na originalnu cenu od 110€).

Link to comment

Pa cekaj, sad ispade da je ovo neki markiran, jebote :DMeni izgleda prilicno obicno, jebem li ga. Imam par drugova koji se polu-profesionalno bave biciklizmom i imaju bajsove od ~hiljadu evra, verujte da izgledaju svemirski u odnosu na ovaj zbog tih raznih dokupljenih delova i cuda muda.

Link to comment

+1Moja koleginica je na bubanj potoku kupila za 130E (uz cenkanje) opasan MTB sa hidraulicnim kocnicama i Shimano Deore opremom. E to je verovatno kradeno u EU.

Link to comment
180e je ovaj model na netu nov
'ladno.Sad videh koji je bajs u pitanju.180€ je super cena bajs sa aluminijumskim ramom i prednjim amortizerom.
Link to comment

Može li savet kakav bi bajs mogao da uzmem nakon što su mi ukrali drugi ove godine?Ne bi mi trebao za pozeraj, nego uglavnom za čeličenje po fruškama i gorama. Budžet mi je do 180 evra.Bio danas na buvljaku ali mrka kapa...

Link to comment
Budžet mi je do 180 evra.
Imam ja odlican, sa aluminijumskim ramom i prednjim amortizerom, imas sliku na prosloj strani. Realno vredi vise ali za tebe kao forumasa moze za 180 evra.
Link to comment

koja bese najbolja aplikacija za sajkling?? :)ejl endomondo pokriva i running i sajklinghocu da instaliram, pa kad bi moglo jedna da pokriva i trcanje i biciklizam bilo bi superruntastic?

Link to comment

Svasta ima Endomondo.Walking, Running, Cycling transport/sport/mountain biking, Roller skating, Hiking,...Basic workout, Set a goal, Beat yourself, Interval training, Follow a route,...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...