Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Posle dve pauze, juce konacno ponovo kupio bajs. Neki Rockrider planinac, aluminijumski ram i ima prednje amortizere, ostalo sve obicna oprema. 85 evra + 5 za malo deblju kljucaonicu i 900 dindzi za neko sire i mekse sediste jer me ono sportsko usko sto je bilo na njemu silovalo posle prve voznje, osecao sam se kao gengbengovan u getou.Zbogom besomucnom trosenju para na benzin zbog prelazenja kratkih destinacija, makar tokom veceg dela godine.

Link to comment
Zbogom besomucnom trosenju para na benzin zbog prelazenja kratkih destinacija, makar tokom veceg dela godine. do sledeće krađe bajsa.
Link to comment

lep je :)ja danas iščupala mog kjuba iz ralja parking servisa, i dovezla ga do kuće. ovih mesec dana je bilo previše :( a i naredni će biti teški

Link to comment

dobar izbor, isti model ko moj, samo boja (godina proizvodnje) druga stavio sam i zadnji točak easy remove sistem inače je bila glavobolja kad sam menjao gume.ako ga budeš čuvao dobro će te služiti, mene evo već 2 godine, jedino menjač skljoca ali ga i silujem.

Link to comment
lep je :)ja danas iščupala mog kjuba iz ralja parking servisa, i dovezla ga do kuće. ovih mesec dana je bilo previše :( a i naredni će biti teški
Ja ne mogu da uhvatim vremena vec nedelju dana ni sata van kuce, boli me glava od fizicke neaktivnosti:( koliko znaci sat i po motanja dnevno tek sada vidim@Zli lep ti bajs, samo mi nekako deluje da je mali ram za tebe (ja te zamisljam™ 185+cm) Edited by CowBoy
Link to comment
I ja sam to hteo da napisem ali odustao, kao da ne baksuziram unapred.
pa nabavi onda neku krstenu spravu za zakljucavanje, a ne govance od 5e(lep je bajs, steta da ga maknu. a sa takvom bravom ce ga vrlo brzo ukrasti)
Link to comment
@Zli lep ti bajs, samo mi nekako deluje da je mali ram za tebe (ja te zamisljam™ 185+cm)
Veci mi je uzivo nego na slici, mislim da je 22'' ili tako nekako (iako sam ja visok 193cm pa mi izgleda mali).Sto se tice cuvanja, resio sam da ga mazim i pazim kao nijedan do sad i ne bi trebalo da bude problema ni sa ovom obicnom kljucaonicom.
Link to comment
Veci mi je uzivo nego na slici, mislim da je 22'' ili tako nekako (iako sam ja visok 193cm pa mi izgleda mali).
:naughty:
Sto se tice cuvanja, resio sam da ga mazim i pazim kao nijedan do sad i ne bi trebalo da bude problema ni sa ovom obicnom kljucaonicom.
!B7F7%282gCWk~$%28KGrHqR,!lEEy+jCyN+%28BMzRN5S9kQ~~-1_35.JPGMazicu ga, pazicu ga i zvacu ga Djole Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...