Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Ako neko želi da se oproba u malo dužoj, ali organizovanoj vožnji.

Šaljemo Vam Propozicije i program 8. Bici maratona „Kovačica“ NEDELJA 09.06.2013.Vozi se na relaciji Beograd – Crepaja – Beograd sa odmorom u Crepaji SRC „100 topola“ i posetom Kovačici za sve koji su zainteresovani.Polazak iz Beograda je u 10.00 časova sa Trga Republike, a povratak iz Crepaje je u 16.00 časova.U Crepaji možete rezervisati ručak u iznosu od 350 dinara:- Gulaš sa testeninom,- Kupus salata,- Hleb
Edited by salerokada
Link to comment

dobavio neki jeftini kineski zvucnik-mp3 plejer za bajs, posto me smara da vozim bez muzike, a nije zdravo s slusalicama'ce da vidimo kako to funkcionise u praksi vrlo uskoro

Link to comment

Kupljena nova kaciga Scott Watu, masa 250g, stvarno osetna razlika u odnosu na staru... Da odmorim glavu na sledećoj vožnji... :)Nadam se da za vikend neće biti kiše...

Link to comment

ma ima i moja mrezicu spreda i odozgo, ali je pcela upala kroz ove rupe sa strane.srecom, nije mi izrastao rog kao kad me ujede osa, samo je malko bolelo :)

Edited by Zverilla
Link to comment

Zbog nadošle vode na Dunavu biciklistička staza je oponovo pod vodom.Mada, deo kod Nebojšie kule je samo malo potopljen pa je super za vožnju kroz vodu. Ali ne treba ići skroz kroz vodu jer je deo iz onog bedema prema pristaništu u dubokoj vodi. Ja rešio da oprobam sreću pa sam završio sa nogama do članaka u vodi. :)

Link to comment

Sa Kalisa ni ne deluje potpopljeno.Sad se vratio vruc sa voznje. Ispolivam dvoriste, iznesem laptop, napunim hidromasazer ledenom vodom, maltene riknem od temperaturnog soka kad sam ubacio noge al zato posle par sekundi krece uzivancija....dok ne ukapiram da sam zaboravio da upalim ruter :isuse:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...