Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

@fss: Kada su te primili u bolnicu jesu li zvali pandure da naprave zapisnik o saobraćajnoj nesreći?Čini mi se da je ranije ovde bilo reči o tome, a i jedan drugar mi pričao da je on imao takav slučaj.

Link to comment

jesu, zapravo su izasli na lice mesta i napravili uvidjaj dok smo cekali hitnu pomocjos nisam krenula da se bavim time al izvesticu ovde sve kako budem resavala

Edited by funk soul sister
Link to comment
samo da ne padne kisa
ne spominji mi tu kurvu3 dana nisam vozila cikl iako je bilo planirano(možda sam mekušac, ali zaista mi nije gušt 10-20km po kišetini pride bez bletobrana)
Link to comment

grupa 2, ono +3 smo otkazali zbog tehnickih problemamaksimalna brzina moja mozda 15km/huz put sam kupio mladi kozji sir, i nabrao malo mladog luka sa ranca10km u jednom pravcu i nazad i 30mnm razlikejuce sam u teretani skontao da je prsluk dodatno opterecenje, a danas sam to sebi uradio na biciklukabanica teza nego sve ostalo zajedno, 2l vode, kombinirke i jos nekog alata, kisobran, razmotavajuci samoodbrambeni uredjaj, i jos gomilu sitnicaprijatelj iskusno poneo malu torbicu disao sam na skrge uzbrdo, a u povratku ostavio kabanicu i jos ponesto i bilo je okisli bi mi i duze, ali kisana najvecem pljusku smo stali, a na slaboj kisi vozilimokri smo skroz i blatnjavii sad sija sunce...

Link to comment

Ne znam gde ste vi to vozili, ali u BG-u ne bi nimalo kiše do nekih 18.30h. Ja sam se totalno smorio. Mogao sam iskoristiti dan za vožnju ili neki drugi sport, ali sam blejao ceo dan u kući očekivajući kišu.

Link to comment
... u usima bauhausova maska, jeee, osetio se dvaes' godina mladjim.
I ja ih imam u plejeru za voznju, a osecaj isti - dvadeset godina sam mladji :D
Link to comment

mozda 18km sa juniorom, pola km pesakamalo sam ga preforsirao, valjda nece biti nista, proslo sedam meseci od zipovanjakonji su nesto popularni, cetiri zdrebeta, a bice jos dvanapolju ukupno mozda oko 20 konjaevo ih makineskontao sam da nemam kramponke, a junioru sam posle podigao sicopet smo uleteli u onu firmu od pozadi, legitimisanjenecu vise da se zezam, dovodim obezbedjenje u nezgodnu situaciju, a mozda i sebea i ovaj sa farme nema pojma da mu objavljujem slike tako da cu tu malo da pauziram sa farmom i rasturanjem sistema obezbedjenja (ima ovo kao posebna bransa :) )

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...