Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

cesto su i takve brave kilave - tacno je da ih je gotovo nemoguce obiti na sredini gde je oklopljena sajla, ali znaju da budu lose obezbedjene na spoju sajle i katanca.provalnik treba samo da razlupa plastiku i odsece nezasticenu sajlu.
E, zato moja ima metalni deo na kraju! :)
ne znam kakvu kacigu imas, meni je moja leti beskonacno prijatnija na glavi od obicnih kapa.
Uvex. Dobra je kaciga. Ima dobru ventilaciju i mrežicu protiv insekata. Međutim, ja sam težak slučaj antizimogrožljivosti. Kada normalni ljudi nose jakne ja se jedva nateram da obučem duks. Zato mi bilo šta što stavim na glavu smeta.tj. bude ok malo na početku kada duva kroz one otvore, ali posle nekog vremena mi bude vruće. Zato kacigu nosim samo kada idem na duže ture van grada i stavljam je samo na nizbrdicama. Mada, trebalo bi da se nateram da je nosim u gradu jer do posla idem kroz gust saobraćaj.
Link to comment

Da, to je to. Na ovom belom sedistu sam hemijskom olovkom dopisivao "speeeeed" "force" i ostale slogane za poboljsavanje performansi, a koje sam pokupio po stripovima&filmovima. Moju sam inace nasledio, nakon sto su je dve starije sestre urnisale nacisto. A ovo mi je bio prvi bic...dsc05982.jpg

Link to comment
Bio od Zemuna do Ade i natrag u cugu, u oba pravca imao vetar u lice. Kako je to moguce?
posto nemam pojma kakvo je bilo vreme tu ali znam kakva je bila prognoza i kakvo je juce bilo vreme kod mene odgovor mozda mogu pretpostaviti...naime posto je po prognozi bio slab vetar a razvoj oblaka prilican i jak to sto je tebi duvalo je bila termika,tj termicki vetar a on duva na sve starne tj pravac zavisi od toga koji si termicki stub koji ,,puni,, odgovarajuci oblak presekao i kroz njega prosao...a takvo stanje atmosfere moze da poveca jacinu vetra i do 10m/s ...a ponekad i od 0 do 10m/s za nekoliko sekundi Edited by ivy
Link to comment
posto nemam pojma kakvo je bilo vreme tu ali znam kakva je bila prognoza i kakvo je juce bilo vreme kod mene odgovor mozda mogu pretpostaviti...naime posto je po prognozi bio slab vetar a razvoj oblaka prilican i jak to sto je tebi duvalo je bila termika,tj termicki vetar a on duva na sve starne tj pravac zavisi od toga koji si termicki stub koji ,,puni,, odgovarajuci oblak presekao i kroz njega prosao...a takvo stanje atmosfere moze da poveca jacinu vetra i do 10m/s ...a ponekad i od 0 do 10m/s za nekoliko sekundi
Ovo se zove odgovor ^_^ -_-
Link to comment

Neimenovani izvori iz Ministarstva zdravlja i biciklizma javljaju da je FSS napustila bolnicu!Medicinsko osoblje moze da odahne! ;)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...