Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Drugo, ovoj sitnezi™ nije jasno koliko je tesko nama stokilasima da sami sebe pomeramo biciklom (cast izuzecima koji su u 1 formi, ja im se divim da su to postigli i pored foruma :D).

Link to comment

konstantno.. na fb imam samo biciklisticke grupe i non stop mi izlaze svakakvi biciklisticki sadrzaji. sad mogu samo da ih gledam.ok, nema kukanja vise :)

Link to comment
ma sta je 20km, to tek da ti se osladi
trebalo je da bude 20km, ispalo preko 40km. mrzi me da racunam tacno na google maps. ofrlje je ispalo 35km + 3 kruga oko jezra + od tacke D na karti do A sam vodio kroz neke tunele ispog pruge koje ggogle ne zna pa ne moze da rutira.
Link to comment

Ne brini za upalu. Neće to puno od lagane vožnje. U svakom slučaju, sad si krenuo i nema nazad. Sutra na točak.FSS, kakvu fizikalnu planiraš? Zarastanje danas možeš višestruko da ubrzaš. Najbolje bi bilo da nađeš nekoga iz oblasti sportske medicine (ja recimo imam fenomenalno iskustvo sa hiperbaričnom - bukvalno posle svakog tretmana osetio sam napredak, ali ne volim da baratam medicinskim savetima).Gre'ota bre cele sezone samo da čitaš šta mi debeli vozamo.

Link to comment
Ne brini za upalu. Neće to puno od lagane vožnje. U svakom slučaju, sad si krenuo i nema nazad. Sutra na točak.
malo sutra :) borusija-bajern je veceras, a ja sam na GMT+8. sutra mogu samo helikopter da vozim, biciklo nikako
Link to comment

planiram ono sto mi kazu doktori, za sad je jedini cilj naterati palac da se pokrece kako treba. cela se preznojim dok ga pomerim 2mmal napreduje, polako

Link to comment
malo bajk arta :)
Ovo je super, odakle ti, jel imas u vecoj rezoluciji ? Ozbiljno pitam.@Bane : to je super tura. Za upalu ne brini, sa 95kg i 0 kondicije bi upalu imao i da si vozio 4 kilometra. Znam, veruj mi :D
Link to comment

samo polako..telo se povredi za sekund a treba mu jako mnogo vremena da zaceli..daj mu vremena..biće sve u redue da, ja sam juče vozila i merila vreme,predjem 8 km za 25min..nemam pojma koliko je to po bilo kakvim merilima ali ja se opet ništa nisam umorila..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...