Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Onda očito ima boljih načina. Ja to 'dosta dobro planiram' cca 30 godina, otprilike 50-100 puta godišnje i ništa.
očito si počeo prerano planirat' :Psve je u samopouzdanju, a praksa ne odmaže
Link to comment
Ja stigo u selo isao da zalivam papriku sad ce rostilj pa povratak. Postoji mogucnost da upakujem bajs u kola posto je jako opasno voziti ovim putem nocu.Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
Posle rostilja si bas onako, izmisljen za voznju..nadam se da si se odlucio za opciju sa kolima :) Mene je danas 18 puta preleteo avion koji prska protiv komaraca..a na ekipu koja vuce prikolicu sa aparatom koji dimi protiv istih naleteo sam dva puta. Cenim da cu garantovano zdravstveno da najebem, pitanje je samo kako ce se manifestovati.
Link to comment

Dosao kuci pre sat vremena bez rostilja donece mi moji. Put ima 22km po google maps-u. Inace kad sam se vracao ubise me muve koliko ih je jbt ko da sam isao kod kineza na akupunkturu. Laksi put u povratku posto se vecinom spustas a ja sam lagano vozio i stigao za sat i pet minuta.

Link to comment

Nista od muvanja..u dugoj sam vezi i alergican sam na ujede pcela :rolleyes:Oduvek ima musica u ovo vreme, ove godine su neke koje nevidjeno smrde ako ih zgnjecis..Osecam se kao da se neko posrao po meni dok vozim.

Link to comment

Pozdrav svim PPP-ovcima, posebno biciklistima! :)U posledne vreme se trudim da što više slobodnog vremena provedem na biciklu, posebno vikendom kad može da se isplanira neka duža tura.Imam MTB i volim da što više vremena provedem off road. Nije zanimlivo samo voziti po asfaltu, već i zavući se u neku šumicu, voziti po nasipu, zemljanom putu...

Link to comment
Pozdrav svim PPP-ovcima, posebno biciklistima! :)U posledne vreme se trudim da što više slobodnog vremena provedem na biciklu, posebno vikendom kad može da se isplanira neka duža tura.Imam MTB i volim da što više vremena provedem off road. Nije zanimlivo samo voziti po asfaltu, već i zavući se u neku šumicu, voziti po nasipu, zemljanom putu...
где то идеш на МТБ?
Link to comment
где то идеш на МТБ?
Nisam baš razumeo pitanje, a ako misliš na koje MTB staze idem, onda je odgovor da osim na Fruškoj Gori, nisam nikad vozio klasičnom MTB stazom...Inače, vozio ranije po selima Južnog Banata, Pančevo i okolina, uključujući Deliblatsku Peščaru, nasip uz Dunav ka Ivanovu i dalje ka Kovinu i Dubovcu, a u poslednje vreme po Sremu... Verovatno bar 80% na asfaltu, nažalost...
Link to comment
вожња бицикла по центру Београда без кациге је доста добро испланиран покушај самоубиства.
baš bi mi kaciga spasila ruku :)
Link to comment
Zavisi i kako percipiraš vožnju. Nema sile koja bi mene opet naterala da sedam na nešto što nije road.
+ milion.Nebo i zemlja. (govorim o gradskoj voznji i asfaltu an general)
Link to comment
вожња бицикла по центру Београда без кациге је доста добро испланиран покушај самоубиства.
He, nisam ni znala da sam kao onaj iz Alana Forda.Btw 4 zemlje, 4 grada + jedan gradić/selo + jedno selo-selo, mali milion puteva i putića i staza i bogaza ukljčuući i penjanje do oko 2k nadmorske visine, i još se nisam samoubila.
Link to comment

Inače plašim se i bandera/saobraćajnih znakova, da ću ih zakačiti volanom i ljosnuti kao kruškica (kao što jednom i jesam):

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...