Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Uf da, napisah ja već da se plašim svih tih uzdužnih/duguljastih prepreka na koje mogu naići pod malim uglom (kolotraga, trotoara, tramvajskih šina).

Link to comment

Stigoh ziv inace nema 18km vec 24 i to sam presao za sat i dva minuta. Ima zajebanih uspona otpadose mi noge.Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment

bravo za fss oporavak, bravo za mocinu vonju :)fss, mozda je ipak zbog tih 'kolotraga' bezbednije voziti bicikl sa debljim gumama. bar po gradu, gde je preglednost kvaliteta puta manjanemamo mi puteve za road bike :(

Link to comment

Ja volim moje debele gume i MTB (mada je zapravo francuski naziv bolji -- bicikl za sve terene) i po gradu baš zato što mogu da idem i preko rupa i preko glupavih stazica i kako god već zapadne.Ali se svejedno plašim spomenutih duguljastih udubljenja & izbočina.

Link to comment

Vidi ti našeg Moću, vozika se tu po dvadesetak minuta, a onda uz konfiguraciju koja mu ne ide na ruku izvuče 24 prosek. Piči ti za Beograd sledeći put.

Link to comment
Ja volim moje debele gume i MTB (mada je zapravo francuski naziv bolji -- bicikl za sve terene) i po gradu baš zato što mogu da idem i preko rupa i preko glupavih stazica i kako god već zapadne.Ali se svejedno plašim spomenutih duguljastih udubljenja & izbočina.
jel vam po zakonu kaciga obavezna ?
Link to comment

da ironija bude veca, na mtbu sam i bila.. fora je sto nisam vozila brzo, odnosno suvise sporo da bi tocak presao preko izbocine, pa se iskrenuo i ja zavrsih dole...

Link to comment
Vidi ti našeg Moću, vozika se tu po dvadesetak minuta, a onda uz konfiguraciju koja mu ne ide na ruku izvuče 24 prosek. Piči ti za Beograd sledeći put.
Kad se vrcem ispod 50 min. mmwSent from my GT-I9000 using Tapatalk
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...