Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Bitno je da imaš taj duh pobednika. Neki se posle takvih nesreća nikad ne bi vratili biciklu, a tebi je prva briga to što dva meseca nećeš moći da voziš. Brz oporavak lafice.

Link to comment

Drz se FSS, citaj puno knjga, trodon ne odbijaj i ako ti ne treba, i brzo ce proci. Javljaj ako treba sta, konjica stize.

Link to comment

kao sto kum rece onog ko je u nevolji treba zezativise puta mi je to uradiosa gipsom ces lakse voziti jednom rukom nego sa sipkama, ali kad zasvrbi :)iKrenuo jedan dan mali Ivica na misu s biciklom i zastane pred crkvom.Svećenik ga upita: - Ivice pa zašto ne uđeš u crkvu?- Bojim se da će mi netko ukrasti bicikl!- Pa Duh Sveti će ti ga čuvati!Uđe Ivica u crkvu i prekriži se: - U ime Oca i Sina Amen!Svećenik ga upita: - Ivice pa gdje ti je Duh Sveti?- Eno ga vani čuva bicikl!Vozio se Haso novim biciklom.Sretne ga Mujo i upita: - Bolan, Haso, odakle ti novi bicikl?Haso odgovori: - Fata vozila bicikl šumskim putem i sretnemo se. Stane ona, stao ja. Skine ona sve sa sebe i kaže: "Uzmi, Haso, što ti srcu drago!"- Ja uzeo bicikl.Mujo će na to: "Dobar izbor. Odjeća ti i onako nebi pristajala"Razgovaraju Nijemac, Amerikanac i Mujo.Nijemac kaže: - Ja svako jutro bacim dva jaja na oko, sjednem u BMW-a i na posao.Amerikanac: - Ja bacim dva jaja sa šunkom, sjednem u Chevroleta i na posao.Mujo: - Ja bacim dva jaja na bicikl i na posao.Crnogorac u prodavaonici kupuje bicikl.Prodavač mu objašnjava: Ovo vi je svjetlo za noć, ovo vi je prednja kočnica, a ovo zadnja...Crnogorac plati, izađe i sjedne na bicikl.Vraća se posle pet minuta, sav izguljen, noseći izgužvan bicikl na leđima.Šta je bilo, jadan ne bio? - pita prodavač.A što mi ne reče da je kiper? - uzvrati Crnogorac.Why Is Sex Like Riding A Bike?1. You have to keep pumping if you want to get anywhere.2. Its best to wear protective head-gear when going into unfamiliar territory.3. You can do it with no hands, but its best not to try it until you have a lot of experience.4. Its easier to learn with the help of someone who has a lot of experience.5. You can do it by yourself, but its usually not as much fun.6. Its usually hard to control your speed the first few times you try.7. Its best to have a soft place to land.8. You dont need any special clothing, but you can get some if you are really into it.9. If youre with someone who is having trouble keeping up, its usually best to slow down and wait for them.10. Most people think it looks easy until they try it for the first time. 11. Once you learn, you never forget how.12. If you fall off get right back on.13. If you get a flat, try pumping it back up.14. Remember to signal before you change direction.15. Make sure that you've got a firm grip.16. Sometimes its nice to have a cushy seat.17. Once youre over the top, you can just coast the rest of the way. 18. That's why some of them are called Mountin Bikes.Kaže baba unuku: Sine, odo' ja na groblje biciklom.Dobro baba, a ko će vratit' bicikl?Doveze se Mujo biciklom do saborske zgrade i nasloni ga na zid. Odmah dođe murjak i upita ga što radi.Mujo mu objasni da će samo na 5 minuta nasloniti bike dok obavi neki poslić.Murjak se ne može načuditi njegovom ponašanju i kaže mu: Čovječe je si li ti normalan? Ne možeš samo tako nasloniti ovdje bicikl. Znaš li ti tko ti je sve danas ovdje. Svi zastupnici, cijela vlada.Na to će Mujo: E fala ti ko bratu što si me upozorioe: ne daj boze da te fragand tesi :lala:

Edited by fragand
Link to comment
nista od voznje narednih mesec dva.. pala sam s bajsa i slomila obe koske na levoj podlaktici.. sad cekam operaciju..dve nedelje cu samo lezati na banjici..
Безвезе.Али не брини: вама младим спортистима се тело брзо обнавља, бићеш ко нова за пар дана. :thumbsup:

Нећу да се нудим да ти доносим форумске понуде, у ту болницу сам једном отишао на трипу и за 15 минута сам успео да учествујем у судару на празном паркингу, да бежим од обезбеђења кроз више одељења и да стрчим спрат ниже од приземља и утрчим у мртвачницу. У своју одбрану имам да кажем да је то било пре 20 година.

Edited by Праслин
Link to comment
trodon ne odbijaj i ako ti ne treba
+1. Plus je na pravom mestu, banjička ortopedija je mađija. Brz oporavak! Edited by dig_chohano
Link to comment

Ne da mi se da poverujem. Ortak je pre dve nedelje na jako strmom spustu ostao bez obe gume gotovo istovremeno..pao, isteturao se nekoliko puta..i ustao sa ogrebotinama. Bas retko cujem da neko prodje tako lose vozeci bicikl. Nista sad..moguce je da skines koju kilu zahvaljujuci bolnickoj hrani, upoznas nekog finog lika u belom i citas puuuuuuno knjiga. Kada sam operisao krajnike u drugom osnovne, citao sam decu kapetana Granta..topla preporuka :thumbsup:

Link to comment

Auf, koji bedak. Get well soon, funky!Preporučio bih i ja neku bolničku knjigu, ali kada su mi vadili krajnike još nisam umeo da čitam...

Link to comment
Ne da mi se da poverujem. Ortak je pre dve nedelje na jako strmom spustu ostao bez obe gume gotovo istovremeno..pao, isteturao se nekoliko puta..i ustao sa ogrebotinama. Bas retko cujem da neko prodje tako lose vozeci bicikl. Nista sad..moguce je da skines koju kilu zahvaljujuci bolnickoj hrani, upoznas nekog finog lika u belom i citas puuuuuuno knjiga. Kada sam operisao krajnike u drugom osnovne, citao sam decu kapetana Granta..topla preporuka :thumbsup:
Ako skine koju kilu nece ostati ništa od njeПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...