Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

A da voziš na jug? Ka Šapcu i brdima iza njega?Složio bih se za ravnicu. Obedska bara dolazi u obzir samo ako uključuje neki roštilj pride!
vozila sam do sapca, 30ak km, put prati tok save, totalno ravan i dosadan al slabo frekventan (to je dobro), prodje se samo kroz 1 selo. nize od sapca nisamu stvari, mislim da je, kad vec predjem u srbiju, lepse voziti ka jugozapadu*, taj deo macve prema bosni - ima vise zelenila i suma sa strane..fss, i ostali - kako stoje stvari (zakon i praksa) sa transportom bicikla vozom?rostilj moze, nakon 50 km mora se jesti :)*tu je i rezerv.prirode zasavica..al jako blizu, 10ak km Edited by InvisibleLight
Link to comment
Bela Reka je dobro skriveni kutak prilično blizu Bg-a. Ako neko putuje prugom Bg-Bar možda je prepoznaje kao tešku nedođiju posle koje počinje jedan dugačak tunel.Malo ljudi zna za to jezero. Pre par godina sam vodio društvo tamo za 1. maj, prošle godine jednu grupu biciklista, pa mogu sada da nastavim da upoznajem ljude sa skrivenim lepotama Bg okoline. :)
Ovo meni zvuci odlicno.Samo da je vikendom.
Link to comment
ista stvar je i sa autobusima
Gde si ti uzela ovu kartu?Jer znam da su mnogi ljudi imali silnih problema sa prevozom bajsa što vozom, što autobusom.
Link to comment

Bajs sam u voz samo ubacio na ulaznu platformu i tamo ostavio zaključanog, pa stao/seo negde odakle mogu da ga vidim. Niko me ništa nije pitao. Do Novog Sada, onaj putnički prepuni, 2x tamo i nazad. Deluje mi logično ovo sa prtljažnom kartom, nego nisam siguran da je ta usluga dostupna u 2. klasi odnosno putničkom vozu, već samo na nekim long distance linijama koje vuku i prtljažni vagon. Pričam napamet, jašta, ali je ovo tzv. educated guess, pošto dosta rabim usluge šugavog ŽTP-a. Sa njima ionako čovek ni u šta ne može biti siguran, najbolje je sve zvati pa pitati onda kada vam treba.

Edited by Oxymoron
Link to comment

nista od voznje narednih mesec dva.. pala sam s bajsa i slomila obe koske na levoj podlaktici.. sad cekam operaciju..dve nedelje cu samo lezati na banjici..

Edited by funk soul sister
Link to comment
nista od voznje narednih mesec dva.. pala sam s bajsa i slomila obe koske na levoj podlaktici.. sad cekam operaciju..dve nedelje cu samo lezati na banjici..
ufffffffffff :(fss, brz oporavak ti zelim.nije vreme sad da pitam koji je razlog pada i jel naveden u onoj anketi, drz se, polako, eto te na biciklu za 2 meseca :heart:
Link to comment

bice sve ok fss, ne brini. zelim ti sto kraci oporavak i boravak u bolnici.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...