Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Danas prvi put seo na bajs da se vozim cisto radi voznje a ne sto idem negde i ubio rutu oko grada od 9km. Pola puta me je ubio takav vetar da sam jedva motao. Sve to sam preso za 25min. Jel mnogo? Malo? Za pocetniika?

Link to comment
9km. Pola puta me je ubio takav vetar da sam jedva motao. Sve to sam preso za 25min.
9km za samo 25' pa još uz vetronju, ja to ne mogu ni kad sam u najboljoj kondiciji
Link to comment

nabavi vesla pa se odgurkuj ^_^sve zavisi kakav je teren, a i bajk. mada i pedaliti treba -_-dobar je prosek, ja 40km uradim opušteno za 2h

Link to comment

Merila večeras.Buđavih 55 minuta <_<A još sam se trudila.Jes da mi je kondicija beda bedić, jes bilo milion blesavih semafora + usporene vožnje zbog radi radova, ali svejedno.A vama je ovo Moćino "pa i nije ti nešto, pa dobro ajd za početnika bez kondicije".Spora sam i to mu je to, bem mu miša.

Link to comment
Merila večeras.Buđavih 55 minuta <_<A još sam se trudila.Jes da mi je kondicija beda bedić, jes bilo milion blesavih semafora + usporene vožnje zbog radi radova, ali svejedno.A vama je ovo Moćino "pa i nije ti nešto, pa dobro ajd za početnika bez kondicije".Spora sam i to mu je to, bem mu miša.
Pa nemoj da dozvolis sebi da se smoris zato sto si spora uz obilje semafora i radova. Voznja se i racuna na otvorenom, gde nema prepreka i razloga za usporavanje nego samo mlataras nogama pokusavajuci da se koncentrises na disanje. Da moram stalno da usporavam i stajem zbog semafora ne bih ni merio vreme.Secam se kada sam jednom u povratku izmenio trasu i krenuo nekim putem, eto tek tako..pa naisao na semafor. kada sam spustio nogu opalio me je nevidjen grc..a kada sam krenuo taj grc se pretvorio u srafciger koji se marljivo zabija u levi list. Dakle, samo cistina i ravno.
Link to comment
Dragi biciklisti koji voze bicikl u Beogradu, zamolio bih Vas da popunite anketu. Anketa je kratka i anonimna, a rezultati će biti upotrebljeni za potrebe završnog rada na Saobraćajnom fakultetu na temu "Bezbednost biciklista u Beogradu".
anketa
Link to comment

Provozaću se i ja na Tihu, it just so happens da mi je čak usput.edit: ... i popunio sam anketu. :)

Edited by Oxymoron
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...