Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Uradi ti 2 X 20 trbusnjaka pred spavanje svako vece i da se cujemo za mesec dana..neces biti maneken Speedo gatjki ali ces se osecati bolje.
Ma bavim se ja drugim sportom zbog radi suzbijanja pivskog stomaka.Samo upozoravam ljude da bajs nije baš neko sjajno sredstvo za mršavljenje.
Link to comment
Mislim da to direktno zavisi od tempoa.Ja se trudim da bas gazim, predjem za sahat oko 25 km.
Ja kako kad - uglavnom odem do Ade i tamo ga ostavim dok se ja šetkama nekad mi dune i krenem da se vozim i vozim .... Edited by eye of the beholder
Link to comment

ja znam čoveka koji je sa preko sto spao na ispod osamdeset, samo od biciklaal živi na karaburmi a radi na nbgu i ide bajsom na posao :)

Link to comment
meni bicikl nije nikakva vezba,u smislu bilo koje grupe misica..nemam pojma,i posle 20km se ne umorim,nemam tenziju u misicima,malo se znojim i to je sve.....nekako mi je vise zabava i prevozno sredstvo nego vezba..
Izvezi tih 20 km za manje od sat vremena, za pocetak..a onda ganjaj ispod 55 minuta. Pa cemo da se pricamo :)Ja vozim krug od 35 km, vangradska voznja. Prvog puta trebalo mi je oko 2 sata efektivne voznje. Danas ga odradim za manje od sat i po i ne umorim se dovoljno pa se razmisljam da ga prosirim na 40 km. Kad das sebi cilj i izazov, videces kako stvari same od sebe idu. Inace, odem i ja povremeno na panoramsku voznju sa devojkom ali je to vezba slabija od setnje po parku :)I kao sto rekose ljudi iznad, za gubljenje tezine udarite tempo i drzite kadencu maksimalno, testirajte sebe i dizite sopstvene limite. Salo se gubi "na pluca".
Link to comment

ispade jos dobro ovo sa trbusnjacimaspori ritam i manje duzineone staze sto sam nasao na netu i jos neke moje alternativne sacekace bsr mesec dana

Link to comment

ipak nisam odjednom 20km, nego rasporedila na juče i danaspa ću za posle da vidim, cenim da ću najkasnije sledeće nedelje moći odjednom :-)

Link to comment
ja znam čoveka koji je sa preko sto spao na ispod osamdeset, samo od biciklaal živi na karaburmi a radi na nbgu i ide bajsom na posao :)
Daj jos neki detalj, nece biti da samo je od toga smrsao. Dijeta? Edited by CowBoy
Link to comment

Jab' pojacao rutu za posao (Zemun-Nbg jedva 6,5 km) ali ne bih da se znojim :(Inace kada bih je produzio zaobilaznim puteljcima na po petnaest kilometra, to bi bila dobra dnevna vezba.

Link to comment
Mislim da to direktno zavisi od tempoa.Ja se trudim da bas gazim, predjem za sahat oko 25 km.
Izvezi tih 20 km za manje od sat vremena, za pocetak..a onda ganjaj ispod 55 minuta. Pa cemo da se pricamo :)Ja vozim krug od 35 km, vangradska voznja. Prvog puta trebalo mi je oko 2 sata efektivne voznje. Danas ga odradim za manje od sat i po i ne umorim se dovoljno pa se razmisljam da ga prosirim na 40 km. Kad das sebi cilj i izazov, videces kako stvari same od sebe idu. Inace, odem i ja povremeno na panoramsku voznju sa devojkom ali je to vezba slabija od setnje po parku :)I kao sto rekose ljudi iznad, za gubljenje tezine udarite tempo i drzite kadencu maksimalno, testirajte sebe i dizite sopstvene limite. Salo se gubi "na pluca".
da verovatno zavisi od tempoa..ali ne vozim bas ni panoramsku voznju..moracu izmeriti ali mislim da predjem 10km za 40tak min a tada stignem do grada pa obicno bude pauza nekad i po pola dana pa nazad..ipak mi prevozno sredstvo prevashodan cilj..ali cu bas meriti sledeci put..
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...