Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

u pravu si za uzbrdice, juce sam savladala uzbrdicu pod jako velikim nagibom, npr 60 stepeni (u 1-1 brzini)
:lol: Smanji malo, pobićeš decu :P .
Link to comment
:lol: Smanji malo, pobićeš decu :P .
ne zezaj ravnicaremi kad polazemo voznju nemamo gde da demonstriramo kretanje pod rucnom :P
Link to comment

stukli junior i ja jedno 10kmprvo bic staza, pa van asfalta, malo nosenja bicikla, i na kraju asfalt bez biciklisticke sa gustim saobracajemmalo lisice, malo rusevine, malo konji, malo cokolada...zdrebenadji lisicu :)

Edited by fragand
Link to comment

Za sve one koji planiraju mršavljenje biciklizmom velika podrška, ali i loše vesti. Jer kod redovnih biciklista je ogroman broj ljudi sa velikim stomacima. Ne samo kod starijih biciklista već i kod mlađih.Kako teku godine tako i sam počinjem da mučim muku sa pivskim stomakom i za isti mi bajs ne pomaže nimalo.

Link to comment

Trbusni misici su zesce neaktivni tokom voznje bicikla..a zbog polozaja tela i gravitacija ih muci. Uradi ti 2 X 20 trbusnjaka pred spavanje svako vece i da se cujemo za mesec dana..neces biti maneken Speedo gatjki ali ces se osecati bolje.

Edited by SNARC
Link to comment

zbog slabosti stomačnih mišića mene hronično bole leđa pri dugim vožnjama, tako da su dodatne vežbe preporučljive. ja za sad samo trčim, valjda će ih to dovoljno ojačati.

Link to comment
Pa nece od toga skinuti stomak, pobogu!
naravno da nece..stomak se skida jakim kontrolisanjem klope i pica i zestokim sagorevanjem kalorija..Opustenost misica i problemi sa ledjima koji zbog toga mogu da nastanu se sasvim solidno resavaju trbusnjacima.Tesko ces naci coveka koji ima jake i zategnute trbusnjake sa naslagom sala na stomaku..mahom je kod ljudi rec o slabom trbusnom zidu.
Link to comment

prva ozbiljnija vožnjica nakon dugo vremena (preko godinu i po dana), tj ciklom na posao (10km)videću još da li ću se danas i vratiti njime kući ili će spavati u institutu pa sutradan, dok se ne vratim u kondiciju

Link to comment

meni bicikl nije nikakva vezba,u smislu bilo koje grupe misica..nemam pojma,i posle 20km se ne umorim,nemam tenziju u misicima,malo se znojim i to je sve.....nekako mi je vise zabava i prevozno sredstvo nego vezba..

Link to comment
meni bicikl nije nikakva vezba,u smislu bilo koje grupe misica..nemam pojma,i posle 20km se ne umorim,nemam tenziju u misicima,malo se znojim i to je sve.....nekako mi je vise zabava i prevozno sredstvo nego vezba..
+1
Link to comment
meni bicikl nije nikakva vezba,u smislu bilo koje grupe misica..nemam pojma,i posle 20km se ne umorim,nemam tenziju u misicima,malo se znojim i to je sve.....nekako mi je vise zabava i prevozno sredstvo nego vezba..
Mislim da to direktno zavisi od tempoa.Ja se trudim da bas gazim, predjem za sahat oko 25 km.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...