Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Znate li nekoga ko otkupljuje stare bicikle u Beogradu? Nista ne uspevam da izguglam.

Edited by katamaran
Link to comment

Duhovito.Ne pitam za sebe nego za zenu koja hitno mora da isprazni podrum a u frci je sa parama. Koliko sam je ukapirao ima nekoliko decijih bicikala i svakoj nesto fali.

Link to comment

Ako joj je frka za hleb i mleko, rešiće to , za više slabo.Pa kod nas se valjaju kradeni bicikli od par hiljada evra za par stotina, svi vpze xt i xtr opremu!

Link to comment

i Ja sam joj rekao da moze da se nada samo sici al kaze da joj i to znaci. Koliko kapiram bila bi zadovoljna otprilike sa hiljadarkom po bicikli.Kad je covek u frci nisu to pare za bacanje.

Link to comment

Gledao sam te sajtove ali tamo ljudi po pravilu prodaju. Ona zena mora to hitno da resi i nema vremena da se zeza sa davanjem oglasa. Ja sam izguglao nekog lika koji otkupljuje bicikle na kupujemprodajem ali je oglas obrisan a google ga nije kesirao.

Edited by katamaran
Link to comment

pitaj na cikloberza forumu, mozda zna neko nekoga.Mada ne verujem da ce za neispavan deciji bicikl dobiti i 1000din.edithttp://cikloberza.com/show.php?id=103649 sad videh ovaj oglas

Edited by ExicPL
Link to comment

Hvala za oglas. Cifru sam lupio i pojma nemam koliko ona bicikala uopste ima. Pretpostavljam da pokusava da izvuce par hiljada od njih.

Link to comment

'sta gori salo a razvija misice?'link na post ili tekst koji objasnjava koje misice sem kvadricepsa razvija voznja bicikla?juce sam se podosta vozikala i o tome razmisljala..i o tome kako najgori deo stoji neuposlen, jos sedis na njemu i siriiiiiiiii seobozavam biciklizam kao outdoor aktivnost i deo sire filozofije zivota ali kao sport je sumorannajdepresivnija aktivnost koja postoji na svetu je voznja sobnog bicikla - smorim se za 2 minuta i hocu da odlepim, frustriranost i smornost ranga cekanja u redu u banci

Link to comment
mozda ovo?http://www.livestron...used-ride-bike/što se tiče najgoreg dela, probaj da nađeš nekakve uzbrdice :)
haha, i ja sam guglala i bas procitah slican clanakkad sam videla pocetak linka pomislih da je isti, jer je na istom sajtuovaj u stvari poredi trcanje i voznju bicikla:http://www.livestron...ing-vs-cycling/dzabe, kad ih ne osetim tokom voznje:)u pravu si za uzbrdice, juce sam savladala uzbrdicu pod jako velikim nagibom, npr 60 stepeni (u 1-1 brzini), e to je vec izazov i osecaj da nesto savladavassamo sto ih nemam u okolini, ovo je bio uspon na nasip, dugacko nekih 50-ak m :)kad cemo ppp biciklijadu? :)i gde?edit- da, gluteux m. itekako radi kad vozis stojecki i grabis ka vrhu uzbrdice..kritikovala sam u sustini ravnu, jednolicnu i sporu voznju Edited by InvisibleLight
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...