Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

... stala sam ispred njega i slikala ga, na šta je krenuo da me psuje i urla. kad smo krenuli, ja sam opet išla skroz desno, kuda je nastavio i on, iako je trebalo da skrene levo, i opet mi se onoliko opasno približio. poludela sam, sva sam se tresla kad sam na kraju uspela da se odvojim živa za most. i onda me na spoju na mostu dočeka rupa od decimetar dubine i 30cm širine, koju nisam uspela da obiđem jer su išla kola pored mene. sreća pa sam uspela prednji točak da podignem da ne lupim njim, al je zato zadnji stradao skroz, iskrivljen je sav.
Drz' se FSS, cuo sam da je moguce dobiti odstetu od grada za ovakve nezgode (kroz maglu se secam da je neki motorciklista naplatio stetu&povredu u Bg, nadam se da nisam sanjao)Mostove za sada zaobilazim, sem ako imaju stazu. Uopste, ne arcim ulicu ich, sem ako ne postoji druga opcija. Sad racunao, u proseku izvezem oko 20-24 kilometara dnevno (ili najmanje 15 ako je dan spor)Mogu li da se nadam smanjenju kilaze? Ne znam kako pedalanje utice na metabolizam, nesto nisam ohrabren jer sam ovog proleca video par debelih ljudi u ful biciklistickoj opremi po keju :( deluju kao redovni biciklisti Edited by CowBoy
Link to comment
Mogu li da se nadam smanjenju kilaze? Ne znam kako pedalanje utice na metabolizam, nesto nisam ohrabren jer sam ovog proleca video par debelih ljudi u ful biciklistickoj opremi po keju :( deluju kao redovni biciklisti
http://www.bicycling.com/caloriemainAko unosis manje kalorija nego sto potrosis, mrsavis. U suprotnom ne.
Link to comment
a i ne znam kome da prijavim rupu u putu i trazim pare za tocakmajku im, nema dva meseca kako su zavrsili to spajanje
FSS, this looks like a job for superman legalman. probaj pitaj na pitanja za pravnika.
Link to comment

Konacno sam otvorio sezonu :)Usput sam smislio genijalan proizvod ali kad sam dosao kuci video sam da ga je neko smislio pre mene :DDrzac za mobilni/punjac za bicikl. Navigacija i mjuza bez brige da ce ti se isprazniti baterija. Moram da kupim jedan.Kakav drzac za telefon staviti? Nije pametno skup telefon gurnuti u neku glupost sa pijace.edit: koliko vidim svi prodaju ovakavDrzaci-za-motor---bicikl.jpgJel sigurno to?

Edited by katamaran
Link to comment
Ja sutra most probably Pazova - BG, samo da nađem nekoga da mi pravi društvo. Ako ima neko u okolini ko bi pošao, pp.
wow.danas sela prvi put na bajs (ove godine) i em me je vetar posteno oduvao, em sam se zamalo polupala pokusavajuci da izbegnem neki auto (kunem se da se stopio sa okolinom, neki auto kameleon).baby steps od sada.
Link to comment

Pitanje je da li bi ga i ja imao da ga nisam dobio na poklon :)Ne znam koliko je ovo prakticno zbog navigacije. Ne pamtim kad sam vozio nekim krajem koji ne poznajem ali bih definitivno mogao malo da razbijem monotoniju.

Edited by katamaran
Link to comment

Juče videh da se povukla voda sa staze ispod gazele i prema tramvajskom mostu. Trebalo bi da je prohodno za vožnju, mada verovatno ima blata.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...