Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Zato se vozi u grupi da kolega/inica biciklista može odmah da ti pritekne u pomoć!Inače, večeras bejah do Ade posle mesec i po, tj. prvi put otkako je poplavljeno. Prvo sam se čudio zašto na stazi nema biciklista, a onda sam shvatio da staza i nije baš za vožnju. Velika je avantura proći bajsom do Ade. Do novog mosta nije toliko komplikovano, ali prelazak ispod mosta je gotovo nerešiv problem. Jer onaj deo sa mostićem preko Topčiderke je poplavljen, a alternativnog nema pa se mora ući u saobraćaj i to iz leve trake, i onda prestrojiti u desnu što nije jednostavno jer je saobraćaj veoma gust.Sve u svemu nije preporučljivo za bicikliste rekreativce.Sa druge strane Ada uveče je prepuna komaraca pa svejedno nije zanimljivo za otići.

Edited by salerokada
Link to comment

Ne moze edit...Sto se tice sedista, primetite da je Armstrong pobedio na 6 turova, potom izvadio jaje i na kraju napravio troje dece onoj pevaljki. Ako hocete da se obezbedite onda samo njegov signature model sedista.

Link to comment
Ne moze edit...Sto se tice sedista, primetite da je Armstrong pobedio na 6 turova, potom izvadio jaje i na kraju napravio troje dece onoj pevaljki. Ako hocete da se obezbedite onda samo njegov signature model sedista.
Selle San Marco Concor Light :)ali dzaba ako se ne nose gace sa uloskom.
Link to comment

та прича о седишту нема благе везе са животом, вожња бицикла је апсолутно нешкодљива {осим ако немате хемороиде}.

Link to comment

pa sad...Ja sam imao problema sa starim sedistem (ima slika na nekoj od prethodnih strana). Kod duzih voznji, 3h i vise, mi uvek utrni ceo taj deo oko genitalija, sve k'o mrtvo, par sati mu treba da se povrati. Za to vreme nisam mogao ni da mokrim normalno, iako za vreme voznje saspem par litara kojecega u sebe.Od kako sam kupio neko najobicnije sediste sa rupom (1200din) tih problema nemam. Izgleda sasavo, ali zaista pomaze.

Link to comment
pa sad...Ja sam imao problema sa starim sedistem (ima slika na nekoj od prethodnih strana). Kod duzih voznji, 3h i vise, mi uvek utrni ceo taj deo oko genitalija, sve k'o mrtvo, par sati mu treba da se povrati.
+1. Osim kada balansiram pa forsiram neki guz. :)
Link to comment
Kod duzih voznji, 3h i vise, mi uvek utrni ceo taj deo oko genitalija, sve k'o mrtvo, par sati mu treba da se povrati.
Sličan fazon. Kada sam vozio turu od 8 sati ogulio sam zadnjicu iako sam imao solidno sedište. Zato sam pazario ovo što je postovao Snarc koje je ultra jeftino i udobno (doduše kvalitet izrade deluje jeftino, ali radi posao).Inače Selle ima odlična sedišta prosečnih cena (od 1k do 4k).
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...