Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

a što je sa rupom?zbog vazduha?
Motja je bezobrazan pa nece da ti objasni..Rupa sluzi da bi sacuvala prostatu i pruzila nadu da cemo mi, koji jos nismo potomstvo nacinili, jednog dana postati roditelji.Tako da ako imas co'eka na koga si se nameracila za nesto ozbiljnije, pobrini se da ima ovakvo sedlo.
Link to comment
Motja je bezobrazan pa nece da ti objasni..Rupa sluzi da bi sacuvala prostatu i pruzila nadu da cemo mi, koji jos nismo potomstvo nacinili, jednog dana postati roditelji.Tako da ako imas co'eka na koga si se nameracila za nesto ozbiljnije, pobrini se da ima ovakvo sedlo.
vidis nisam znala,iako ja tu ne vidim bas mnogo svrhe nit logike kad je tako duguljasta i uska tj. tacno kako..zar ne bi trebala biti drugacijeg oblika da bi radila?ja se izvinjavam,kad vec pricamo.. Edited by ivy
Link to comment
Ma ta rupa ne sluzi nicemu. Ja imam rupu i napred, kroz koju kao treba vazuh da ulazi i hladi mi junk... nidje veze.
Možda imaš rupu, ali nemaš šta u istu da ti upadne... Edited by Glas RazumaN
Link to comment
vidis nisam znala,iako ja tu ne vidim bas mnogo svrhe nit logike kad je tako duguljasta i uska tj. tacno kako..zar ne bi trebala biti drugacijeg oblika da bi radila?
Ne čuva cocones već prostatu.
Link to comment
vidis nisam znala,iako ja tu ne vidim bas mnogo svrhe nit logike kad je tako duguljasta i uska tj. tacno kako..zar ne bi trebala biti drugacijeg oblika da bi radila?ja se izvinjavam,kad vec pricamo..
sto rece sale, ne cuva "paket" nego prostatu..plus, kada naslonis guzove na za to predvidjena mesta, ta rupa se malo rasiri tako da se razlika itekako oseti.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...