Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Ma da, skontao sam da niste u Bg-u. U principu možete da stignete, mada bi bilo dosta jurnjave. Ali svejedno, Ada vikendom je haos.Što se tiče zajedničke vožnje ja sam za, mada teško da ću biti u Bg-u bilo koji vikend do kraja maja. Doduše... biću u nedelju 19.05. za Depeche tu, pa možda ceo vikend ostanem u Bg-u.

Link to comment

ja sam se danas pentrala po lešću i okolnim brdima, i spuštala kroz šumu i višnjicu. mnogo lepo je bilo

936875_10151568153102580_1336984781_n.jpg

penjali smo se i na neki radio toranj, s kog je pogled sjajansve u svemu divan dan

Link to comment
ja sam se danas pentrala po lešću i okolnim brdima, i spuštala kroz šumu i višnjicu. mnogo lepo je bilo
I prolazili nekim ovakvim putevima?70463115.jpg
Link to comment
I prolazili nekim ovakvim putevima?
baš takvim :)i ovakvim217440_10151568153562580_1145060339_n.jpgsvaka čast svima, na kraju sezone moćićemo da obiđemo forumaše bicikliste iz svih gradova, ne samo IL :)
Link to comment
svaka čast svima, na kraju sezone moćićemo da obiđemo forumaše bicikliste iz svih gradova, ne samo IL :)
ja se ozbiljno pripremam. sutra ustajem u cik zore da bih stigao da opravim bajs tako da je spreman za ove prvomajske praznike.
Link to comment
baš takvim :)
Ta Višnjica je čudo. Čovek se udalji 6-7 km od centra grada i već je u prašumi. Totalno mi je neverovatno kako taj kraj nije naseljeniji.
Mora, moj Sale. Srce me zaboli kada se setim dana kada je Avala padala za nepunih 15 minuta.
Svaka čast na tome. Ja sam uvek bio lenj na uzbrdicama, tj. samopoštovanje mi ne dozvoljava da siđem sa bajsa pa svaku uzbrdicu izvezem. Ali zato nigde ne žurim kada vozim uzbrdo ^_^ Edited by salerokada
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...