Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Pazi ovog malog fegeta, igra tenis? :unsure:Mom sestricu su jednom maznuli gotovo nov Scott Voltage YZ3. Dovezao se iz kosutnjaka, ostavio ga dole u ulazu (kuca sa tri stana), i gotovo. A kraj je da kazemo upscale, malo odvojen od glavne dzade, nije bas mesto gde ce prosecni dzanki da tumara u potrazi za bajkovima. Samo znam da se celu noc prevrtao po krevetu i buncao. Strasno koliko takav dogadjaj sjebe klinca. Moju narandzastu poniku, koju sam nasledio nakon sto su se dve starije sestre izredjale na njoj, niko ne bi uzeo ni dzabe da sam davao :Hail:

Link to comment
Snarc, koliko si platio ovaj sa slike?
20 500, sa tim da su mi odmah stavili slik gume, koje mi je gazda radnje dao "glavu za glavu"..a somica me je izneo sic koji daje udobnost i cuva opciju pravljenja potomstva.Inace, kad pominjes BMX..bio na selu kod mojih i pokazuje mi matori jednog klinca i pita, jel ti se dopada njegov bicikl ? A bajk star, poprilicno prljav, kao iz pobesnelog Maksa da je izasao. Kad sam ga pogledao cudno, samo se osmehnuo..kaze, to je tvoj BMX. Opravio je cale nekako 25 godina star bajk i poklonio siromasnom klincu iz komsiluka.
Link to comment

Jel moze linak te radnje gde si uzeo, ako postoji na netu uopste? Cisto da bacim pogled, interesantan mi je skroz. Ili bar napisi koji je model i tako to.

Link to comment

Polar Apach, XL ram , 21 brzina...Kupljen u radnji koja je diler Planet Bike-a u Vrscu..Dakle, idi na njihov sajt, nadji onoga ko se u Mitrovici time bavi i idi i isprobaj uzivo.

Link to comment

Ladno Moća ima isti bajs ko ja. Vala mi se roknut'... Još sam mu dao sve instrukcije za cenkanje, spustio mu cenu 40e... Pitajte me da li je hvala rekao, da li me je pozvao u Jagodinu, na vodeni tobogan?!Šta je sa onom forumskom turom, neam hrabrih ili?... :PLaganih 25km danas.

Link to comment

Baš sam sad pričao sa ortakom kako ćemo za BG jednom, do ade i sl. To će da bude neki vikenad, no ne sad ovaj sigurno.Zli kači po fb, a nas ovde ko jebe:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...