Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

vratio sam se sa puta i stoka srpska lopovska mi je ukrala sediste se bicikla zajedno sa sticnom i manzetnom. ne bih se nervirao da nije bilo dramaticno dobro originalno bull sediste. vreme je da se nosi utoka.

Link to comment

mojim drugarima su ukrali blatobrane s jednog, i šticnu, sedište i torbicu sa drugog, dok su išli vozom za užice, dok su ovi bili na 5 metara od bicikala

Link to comment

Stgao bajs sve je super sem sto su gume celave i nozica pokvarena al to se da srediti. Sad da uzmem neke gume ali bez krampona posto tesko da cu ja ici van asvalta.Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment

Moj novi konjic..img20130423171509.jpgInace, juce resio da sidjem sa asfalta i krenem medj njive pokusavajuci da pratim staze zemljoradnika i google maps..izgubio sam se tri puta i nakon dva sata voznje zaglavio ovde..

img20130423184136.jpg

Obzirom da je bilo 18h i da se mrak lagano spremao, morao je ortak, ciji otac radi u katastru i ima mape sa ucrtanim stazama, da me prati preko GPS-a i navodi do asfalta.

Link to comment

Pih, za sedam godina koliko imam jedan isti bajs (barem ram i sedište), ništa mi nije ukradeno (verovatno će ove godine, kad se hvalim), vezujem ga najobičnijim lancem i katancem; svu svoju dodatnu opremu* skidam svaki put kada se udaljavam od biciklaUstavi, meni nikad nisu ukrali biciklo, ali mene ne mrzi da ga penjem na xy sprat (bez lifra) ili dva-tri puta da ga zaključavam u podrum, ako je potrebno*pod opremu spada:- brzinometar- zvonce- blatobran- torbica- flašica- svetlo

Edited by eye of the beholder
Link to comment
Meni su ukrali dva, no to su previše traumatična iskustva da bi prolazio to ponovo...
Ne pričaj više. Potpuno te razumem. Nesreća je to velika. :cry:
Link to comment

ako bi meni ukrali biciklo ja mislim da bi se ono vratilo.. prave veze traju zauvek -_-ako ga dugo ne bi bilo prosto bi ga sam vratio. oma kad naiđe slabo branjen bajs, onakav baš kao moj.

Link to comment

Vodite li svoje četvoronožne ljubimce biciklom u šetnju? Ja sam pravio ovo, pošto nisam originalni WalkyDog mogao da pronađem kod nas.copyofimg0716.jpgcopyofimg0717.jpgcopyofimg0718.jpg

Edited by zmanic
Link to comment

Meni su ukrali sve dosadasnje bajsove (ako ne racunam jedan BMX koji sam imao kao klinac, njega sam uspeo da prodam), a to je nekih 6 komada.Snarc, koliko si platio ovaj sa slike?

Link to comment

Kada su mi ukrali drugi (što je solidnim delom moja krivica), sećam se da sam se toliko bio smorio da sam uzeo kevin, vozio se na tenis i plakao usput od čiste muke kao malo dete. Baš me zanima šta su pomišljali ovi u kolima sa kojima sam se mimoilazio.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...