Jump to content

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Kad spominješ vetar, jel još neko psuje naglas kao manijak sve živo i mrtvo vetru, dok vozi u susret istom? Malo šta iritira kao to, majke mi...
+106Efekat je isti kao neka užasna uzbrdica, ali uzbrdica je barem uzbrdica, a ovako sve ravno i fino i treba ići kao podmazano, a ono :mad:
Link to comment

al zato kad se vraćaš...ja sam si opravila svog drumaša, i nakon par nedelja vožnje samo onog traktora klanjam se do poda onom ko je izmislio tanke gume i lagane bajseve

Link to comment
lagane bajseve
e to da :)moj je lagan ko perce, mogu na ramenu da ga nosim(tj nekih godinu dana sam ga nosila skoro svaki dan peške do 4tog sprata u stan)
Link to comment

btw vrlo bih rado u neku zajedničku vožnju, ali više nemam bicikl u Srbiji :( <a ovog sam jedva onomad prebacila, ne mogu ga šetati lahko tamo-amo>

Link to comment

inače, ako je neko u subotu raspoložen za vožnju..46254_10151420006657643_803717331_n.jpgdrugari su u petak išli na budimpeštansku kritičnu masu, kažu da je bilo između 70 i 100 hiljada ljudikod nas bude između 70 i 100.. ljudi

Link to comment
ono sto je sustina je da upijaju znoj uz osecaj da je majica suva, za razliku od pamucnih
Ne upijaju znoj već omogućavaju da znoj prođe kroz materijal, a sa druge strane da ti vetar ne bije po koži.
drugari su u petak išli na budimpeštansku kritičnu masu, kažu da je bilo između 70 i 100 hiljada ljudikod nas bude između 70 i 100.. ljudi
Sa stidom moram priznati da nisam bio ni na jednoj. Jer se organizuju petkom i vikendom, a ja poslednjih godinu dana kad god je bilo lepo vreme nisam bio u BG-u.Ali, privodim posao kod kuće kraju pa se nadam da ću krajem maja biti slobodan.
Aj sad pošto sam nabavio bajk da mi kažete koj kvalitetan lokot da uzmem a da nije skup.
Što se tiče obezbeđenja, nijedno nije sigurno, ali što skuplje to bolje.Meni prošle zime polušali da ukradu bajs iz hodnika zgrade.Imao sam dve vrste lanaca.Ovakav su pokidalilokot%20Byte%20Spirala%20v.jpgOvakav je izdržao120209.jpg&w=650Što je pak tiče amelijinog predloga ovde ima jedno iskustvo sa istimA mislim da sam već kačio youtube linkove za otključavanje u-lock-a hemijskom.http://www.youtube.com/watch?v=_2vLtpVPqhI
Link to comment
Kaubojac izađe mi samo link za planetbike a ne i konkretno proizvod.
poslusaj Ameliju :)Odnosno, ja imam kao ovaj SaletovRokadin ali su ovi tvrdi valjda sigurniji.editovo posle Saletovih videa Edited by CowBoy
Link to comment

brave od 100+ evrahttp://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=6AdugFzCi24#t=409spogledajte celu emisiju, nece vam vise trebati nikakva brava :)

Link to comment

Znaci dzabe kupujem <_<Sad kad imam ljudski bajs ima samo da brinem da mi ga ne drpe <_<Koliko kosta taj sto nisu uspeli da ga sjebu?Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment
Znaci dzabe kupujem <_<Sad kad imam ljudski bajs ima samo da brinem da mi ga ne drpe <_<Koliko kosta taj sto nisu uspeli da ga sjebu?Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
Kosta oko 3000. Idi na planet bajk pa ga nadji.Kupi obavezno, vredi da se zakljuca ponegde gde si na pet minuta (banka, prodavnica etc)
... klanjam se do poda onom ko je izmislio tanke gume i lagane bajseve
+1 i meni je to bilo otkrovenje
Link to comment

Uvek sam se divio ljudima koji mogu da polako voze bajs. Od kako sam seo na prvi do danas, cilj je uvek najteže brdo i pravac gde piči jak vetar u grudi. Jednom sam u životu bio u teretani, ali zato na biciklu provedem pola leta još od kako sam imao 7 godina. Uz sve to, već 11 godina vozim preteški bajs sa širokim kramponskim gumama. Sem menjanja zadnje gume (tri puta) i sređivanja lanca nikakva popravka nije rađena, nemam ni ciklometar, ni rukavice za vožnju, ni retrovizor... Vozio sam desetine tuđih, nikada nisam imao problem sa sicem.Jedino mi je krivo što godinama ne mogu da vozim noću, jer zbog sočiva nisam u mogućnosti da vozim bez sunčanih naočara, a to je najbolje vreme za vožnju leti. Naočare za vid ne volim da koristim, jer sam nekoliko polupao.

Link to comment

Ja im se nisam divio već sam pizdeo kada vozim sa njima.

Koliko kosta taj sto nisu uspeli da ga sjebu?
Negde oko 1500 din. Zimus sam bio u Segedinu i u supermarketu tamo našao jedan odličan za oko 700-800 din. Mana mu je što je težak.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...