Jump to content

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

lepi su vam biciklićiajmo na neku zajedničku vožnjuna primer bg-sm-bg :)
Prisutan :) Dođete do Stare Pazove, pa zalomimo za Golubince, Putince, Ruma pa dalje :)
Link to comment
lepi su vam biciklićiajmo na neku zajedničku vožnjuna primer bg-sm-bg :)
:thumbsup:ajd dodjete/donesete bajkove dovde, pa idemo do bijeljine, tj ne do grada i kachavende nego do onog kich etno sela nadomak bijeljine gde se dobro jede..ima 50km (x2). put je super - kroz macvanska sela, nije frekventan saobracaj..a?ako se dogovorite moze tokom ovog 'raspusta'
Link to comment
lepi su vam biciklićiajmo na neku zajedničku vožnjuna primer bg-sm-bg :)
S obzirom na ovo usko sedlo, moj put bi se pretvorio u ovaj bold :(Nisam ja za duze od Zemun - Ada relacije, barem ne neko vreme :(
Link to comment
S obzirom na ovo usko sedlo, moj put bi se pretvorio u ovaj bold :(
ima valjda i gorih stvari :Pšalim se, na sic se navikava postepeno. prvo vozis samo kratke relacije, posle više ni ne primetiš da ti išta fali Edited by funk soul sister
Link to comment

Doci ce valjda i ti dani, juce izdrzao od Zemuna do zeleznickog mosta i nazad, pri kraju nisam ni mogao da sedim :(@Moca: Ja nabavio ovo linkmada kako sam shvatio potpuno sigurna zastitsa ne postoji.

Link to comment
:thumbsup:ajd dodjete/donesete bajkove dovde, pa idemo do bijeljine, tj ne do grada i kachavende nego do onog kich etno sela nadomak bijeljine gde se dobro jede..ima 50km (x2). put je super - kroz macvanska sela, nije frekventan saobracaj..a?ako se dogovorite moze tokom ovog 'raspusta'
Ja bih. Iskreno, meni dojadi vožnja istim relacijama, mislim da bih se smorio opasno da vozim svaki dan određenu turu jednu te istu tako da mi ovo deluje baš zanimljivo.Mogu i avto da investiram u poduhvat, valjda bi stao bajs dva a možda i tri kada se obore sedišta. Nemam nosač niti bilo šta slično.
Link to comment

Ma, koji god da je - nista nije sigurica. Meni prosle sezone spala sifra (smotao je oko svetla, ne oko sedista), i sad razmisljam da li da uopste kupujem novu. Ne ostavljam bajs ni sekunda samog, osim kad se leti izvalim negde da se "osuncam", a i tad sam metar od njega. Vidis koliko para hoces da das, pa uzmes najdeblje.

Link to comment

To mi i drugar rekao kad vozim bajs nema više zaključavanje po hodnicima samo podrum ili stan a ako idem negde u grad sa njim da ga zaključam samo na mestu gde ga mogu videti.

Link to comment

Upravo to htedoh kasti. Ovi što kradu profi, kontam da ima makaze "za sve prilke". Verovatno i ima nešto super kvalitetno i izdržljivo u smislu neke sajletine no verovatno i košta papreno, no ako nije puno teško a pouzdano je, verovatno i vredi.

Link to comment
da li si imala nekad gume kramponjare
Imam ih ja svo vreme (kao što već rekoh 13 godina) i ne bih ih menjala nizašta na svetu.Ono jeste da je sigurno sporije sa njima, ali ne ložim se previše na brzinu + mnogo mi je važnije da me nikakva vrsta terena ne može sprečiti u akciji.A i zvuk je ultra-kul kad se vozi brzo :ss1: (eventualno pomisliš ponekad "ju kakav čudan zvuk, kakvo li mi se to vozilo približava otpozadi" pa onda shvatiš da si to ti lično)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...