Jump to content

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

svi imate bolji bajs od mene <_<juce nekoliko bezuspesnih pokusaja napumpavanja prednje gume. i taman kad sam hteo da odustanem i vratim se kuci uspem da naduvam uz pomoc ambalaze od papirnatih maramica.za prelaz kod pilona koristili traku koja se ne koristi na novoj banani.4 sata voznje, pocrveneo.

Link to comment
svi imate bolji bajs od mene <_<juce nekoliko bezuspesnih pokusaja napumpavanja prednje gume. i taman kad sam hteo da odustanem i vratim se kuci uspem da naduvam uz pomoc ambalaze od papirnatih maramica.za prelaz kod pilona koristili traku koja se ne koristi na novoj banani.4 sata voznje, pocrveneo.
Pokusavam da vizualizujem..i ne uspeva mi. Kako..sta ?
Link to comment
Aj pojasni ovo u boldu :)
Tek sad primetih, elem ja to zovem "sportski veš", a fora je da nije pamučni nego od poliestera i to nekako specijalno dizajnirano tako da ti ne bude ni vruće ni hladno + da se ne oznojiš svinjski.Super je stvar, koristim i ja i za biciklanje a i za druge sportove.
Link to comment
Pokusavam da vizualizujem..i ne uspeva mi. Kako..sta ?
+1 :DKad kazete ves, jel mislite bukvalno na gace, ili majice? Posto cu poruciti neke champion poli maje, ali imaju i neke poli gace.Nesto se neckam da li da ih uzmem, nisu bas ni jeftine.
Link to comment
Aj pojasni ovo u boldu :)Gde si nasao retrovizor? To prave za bajseve?@ lepi su nam bajsovi
Ono u boldu si koliko vidim skontao, čitao sam pre kako tačno funkcioniše no nije da je bitno - jedino bitno je znojim se a suv sam. :)Retrovizor je kupio ortak, pa mu nije pasovao, no mrka kapa, nije ni meni. Pošto se često vozim na međugradskim relacijama, stvarno je i više nego korisno gvirnuti ko ti prilazi, koga ima iza, itd.
Link to comment

+1 za poli majice..kupovala u intersportu, ima ih jeftinih, nakamura npr.uz zip imaju na ledjima i neki dugachki dzep poprekoono sto je sustina je da upijaju znoj uz osecaj da je majica suva, za razliku od pamucnih

Link to comment

IL, da li si imala nekad gume kramponjare i osetiš li razliku u tome kako bajs radi u odnosu na te koje sada imaš, koje su više asfaltne gume (ako dobro vidim).

Link to comment

pa imala sam klasicni MTB sa kramponskim gumama (i manjim tockovima, naravno), ogromna je razlikaovo je treking (hibridni), cross bajk - objedinjuje i tu neku udobnost za evenutalni offroad ali i mnogo je brzi i lakse se vozi (bas zbog velicine tockova i manjeg trenja jer su gume relativno glatke).. ne secam se za MTB, ovaj ima mehanizam 3x7 brzina, kad sam na ravnom putu ubacim u 21. brzinu i ide ko lud (ako nema vetra u losem pravcu :D)

Link to comment
ovo je treking (hibridni), cross bajk - objedinjuje i tu neku udobnost za evenutalni offroad ali i mnogo je brzi i lakse se vozi (bas zbog velicine tockova i manjeg trenja jer su gume relativno glatke)
Upravo sam na to mislio... Ništa, moraću da poderem ove što pre. :)Kad spominješ vetar, jel još neko psuje naglas kao manijak sve živo i mrtvo vetru, dok vozi u susret istom? Malo šta iritira kao to, majke mi... Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Meni vetar stalno bije u grudi, ma kako da se okrenem. I psujem, ali mi onda utera neku bubu u usta, pa se trudim da potisnem bes.Inace, samo da prijavim da je one plasticne vezice (kojima se pricvrscuje ciklokomp, na primer), moguce kupiti. Meni je to pola popucalo, i nije mi padalo na pamet da moze da se kupi. Doduse, ja moje nisam platio, vec sam nasao izgazenu kesu na ulici, ali pretpostavljam da je prethodni vlasnik negde nasao

Edited by nbg4ever
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...