Jump to content

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Jel sa krilcima?
:lol:pa ljudi ne jednom je receno da za dooooope je lek naviknuti se..prodjes kroz faze bola i onda je ok (veruem da fss sa najduzom kilometrazom i poluprof statsom zna najbolje. meni su to govorili mnogi iskusni dugoprugasi..)od rukavica se mal oznoje dlanovi..ja iam srece da su mi originalne gumene drske izuzetno meke i nikada zulja jednog nisam imala..mada mi je najduza kilometraza odjednom 35km tamo, odmor 20ak minuta i 35 nazad (sm-sabac)sledeci vikend idem s drugarom do bijeljine, wish us luck :)
Link to comment

Glede sica, ja sam imao onaj gel, no možda je ublaživao utrnuće :) nekih 10%. Ortak koji se predstavlja da zna™ kaže da je što tvrđe to bolje... Nešto sam mišljenja da bi mu se moji testisi rado pokenjali u teoriju pogotovu posle višestanih vožnji.

Link to comment

ја се данас мало разбио :D низбрдица, покушао да држим што десније (кривина, па рачунао да ако се неко залети колима да ме не покупи), дошао до нагиба асфалта са десне стране, изгубио равнотежу, успео да останем довољно дуго (неке 2 секунде), да мало прикочим и избегнем да не паднем на асфалт са шљунком, пао на земљани део... мало око лактова подерано, мали прст је најгоре прошао, њега не могу да савијам тренутно и подерани дланови.. бајсу ништа :)

Link to comment

uh. prošao sam kroz to (2-3 puta) i od tad se ne odvajam od rukavica. šljunak je bol. dezinficiraj dobro :(jednom sam nedelju dana bio na bolovanju jer sam u fabrici bio manualac. razbio se na šljunku pored Dunava samo tako, poderao gadno dlanove

Link to comment

neka, čeliči se maloja sam dva puta pala, i oba puta na glavu :isuse:prvi put morala na šivenje, to mi bio najgori dan u životu..srećan put IL, nauživaj se70km nije tako strašno, i kolko vidim sve je ravno :)

Edited by funk soul sister
Link to comment

Ja sam se jednom carski razbio, teglio ranac prepun Alan Fordova, ali baš prepun, dakle težina 10kg min. U punoj brzini, dok dupe nije bilo na sedištu - otkači se jedan kaiš i zanese me ranac totalno u drugu stranu, ničeg se ne sećam, samo kako sam ležao jedno 5 minuta da dođem sebi. Nekim čudom otišao zglob ??? i nešto malo poderotina.

Link to comment

Ja imam mountainbike capriolo ali ga ne vozim (moram ga neđe na servis, i to ako uspem skinuti naslage prašine s njega). Danas sam videla neke ženske citybikes u Merkatoru i raspametila se, jedan ima trešnjice a drugi cveće i osice po sebi. Sad želim citybike -_-

Link to comment

Prva ozbiljnija vožnja ove godine, 30km. Nije loše, cenim da ću do kraja maja opet moći da pičim 50km u cugu.

@nbg potopljeno je još uvek, skroz naskroz
I sa druge strane. 25 maj i dalje potpuno neprohodan od kule nebojše pa do beton hale. Poplavljen i deo od starog ž mosta do ade, manje više. Dosta sam prepešačio i nosio bajs, ali je apsolutno vredelo.
Link to comment
Prva ozbiljnija vožnja ove godine, 30km. Nije loše, cenim da ću do kraja maja opet moći da pičim 50km u cugu.I sa druge strane. 25 maj i dalje potpuno neprohodan od kule nebojše pa do beton hale. Poplavljen i deo od starog ž mosta do ade, manje više. Dosta sam prepešačio i nosio bajs, ali je apsolutno vredelo.
Zato sam danas krstario bulevarima po nbgd-u. Sto volem kad zatvore saobracaj zbog maratona ^_^
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...