Jump to content

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Kakve su pedale, imas sliku? Meni su one serijske kapriolo, metalne. Ali su nazubljene, pa mi malo po malo rezu djon. Mislim, bolji mi je osecaj nego na onim plasticnim pedalama sa jednog Scotta koga sam vozikao letos, ali mozda postoji i neko bolje resenje, bez da me oderu za profi opremu

Link to comment

Iskreno, ne znam model, brand i sl i sl, focnuću pa ću okačim. Bike oprema nije preterano skupa što je super... Obično po radnjama ima puna ona stvar kineza i sl, ove su bile duplo skuplje od jevtinijih sledećih, i došle u nekom fancy pakovanju. Sad se setih, nije bilo cene na njima, ovaj je pričao siguran sam da su 1200, ali nije mogao da nađe cenu u kasi, a pošto sam uzeo više stvari, reko ajde evo crvena i u redu je i on kao "ma ajde" :D

Link to comment

Idi bre Glase, uvek kada ti pogledam avatar dodje mi da se svadjamE vrede li nesto onia rogovi sto se stavljaju na guvernar? Mislim, manje se zamaraju ruke i ledja ili...?

Edited by CowBoy
Link to comment
Hm. Ubise me dlanovi (i doope) a vozim samo po pola sata u cugu.
Pa, dupe ti nece resiti. Dlanovi? Sa dlanovima nemam problema za sta god da uvatim bic, ali sa zglobovima sake, ramenima, ledjima - da. Onda promenim hvat i dobro dodje.
Link to comment
Pa, dupe ti nece resiti. Dlanovi? Sa dlanovima nemam problema za sta god da uvatim bic, ali sa zglobovima sake, ramenima, ledjima - da. Onda promenim hvat i dobro dodje.
Jbg, mene otkinuse dlanovi iako imam silikonske rucice na volanu™Dodao juce rogove od 600 dindzi i jedno lepo prednje Cateye svetlo, slagase me da moze da radi u cugu 300 sati. Sto se dupeta tice par mojih drugara biciklista mi rekose da ne menjam sedlo vec da stisnem zube i naviknem se na ovo moje (koje je kako kazu kvalitetno).
Link to comment
E vrede li nesto onia rogovi sto se stavljaju na guvernar? Mislim, manje se zamaraju ruke i ledja ili...?
How yes no, ja ih ubacio u pomenutom Velikom pimpingu 2012, dobra je stvar.
Link to comment
Jbg, mene otkinuse dlanovi iako imam silikonske rucice na volanu™Dodao juce rogove od 600 dindzi i jedno lepo prednje Cateye svetlo, slagase me da moze da radi u cugu 300 sati. Sto se dupeta tice par mojih drugara biciklista mi rekose da ne menjam sedlo vec da stisnem zube i naviknem se na ovo moje (koje je kako kazu kvalitetno).
ako ti baš smeta uzmi one biciklističke sa uloškom, jedino to pomaže
Link to comment

Ma neka, naucicu na tezi nacin :DCak ni rukavice necu da uzimam, sve su nekako sportski dizajnirane i prenabudzene + sto bi mi se znojili dlanovi. Ceo zivot celu mladost sam proveo na bajsu bez nekih ekstra dodataka i bilo mi je ok. Sve je stvar navike, vreme je za navikavanje.

Edited by CowBoy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...