Jump to content

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

imam problem sa onim kompjutercicem za bicikl - ukratko nece da se iskljuci automatski kao sto je predvidjeno (5-6 min nakon zarsetka voznje). pokazuje vreme, neke imaginarne brzine kojom se 'krecem' i sl..kad izvadim bateriju naravno ugasi se i kad vratim ista prica (mogla bih stalno tako, nije ni to problem, ali svakim vadjenjem baterije resetujem unete podatke - onu konstantu vezanu za precnik,tj obim tocka)ima neko slicno iskustvo? ne kupuje mi se novi...

Edited by InvisibleLight
Link to comment

Zemunski kej, 300 metara ispred hotela (sa zemunske strane gledano)@Juliana - ocigledno je kvar u pitanju (mozda slaba baterija? Ima li neko dugme za meki reset?)

Edited by CowBoy
Link to comment
Zemunski kej, 300 metara ispred hotela (sa zemunske strane gledano)@Juliana - ocigledno je kvar u pitanju (mozda slaba baterija? Ima li neko dugme za meki reset?)
pa je kvar, zato i pitam jel se nekom dešavalo i ima li leka?(nije baterija, promenila sam i u kompiću i na magnetu - senzoru.. 1 pomahnitavanje idiopatskog porekla!valjda je odslužio svoje..taman da ispunim kvotu nepredviđenih troškova za ovaj mesec..
Link to comment
imam problem sa onim kompjutercicem za bicikl - ukratko nece da se iskljuci automatski kao sto je predvidjeno (5-6 min nakon zarsetka voznje). pokazuje vreme, neke imaginarne brzine kojom se 'krecem' i sl..
Probaj da očistiš spojeve. Brzinomera na držač, očitavača dole na viljušci. Možda se negde zaprljalo pa zato pokazuje gluposti.Inače, meni je brzinomer jednom pokazivao da idem 300 km/č.Samo tako, odjednom, sam od sebe, dok sam gurao bajs.Kada sam stao vratio se na nulu i više nikad nije hteo da ide toliko brzo :(
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...