Jump to content

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Ma de Srbin bi non stop slao bicikle za Srbiju i prijavio da su mu ukrali. Ustvari Miralem to radi 100% nema šanse da bi tako miran podneo tolike krađe.
Molim gospodina Miralema da mi posalje katalog sa ponudom otudjenih holandskih bicikala. Pederi stop, cimanje stop.
Link to comment
Pederi stop
Sta od ovoga nisi razumeo pa turas dupe gde mu mesto nije..meni je bicikl ukraden, istem novi i verujem u holandsko odrzavanje prevoznih sredstava. I da..ako neko od cenjenih forumasa ima bajsikl koji zeli da razmeni da odredjenu svotu novca koja ne prelazi 150 ojra , otvoren sam za razgovor.
Link to comment
Molim gospodina Miralema da mi posalje katalog sa ponudom otudjenih holandskih bicikala. Pederi stop, cimanje stop.
Pederu stani u red ja sam prvi dosao na ideju.
kahm, amsterdamski bicikli su raspad koji sluzi da se iz tacke A stigne u B. bolje bicikle ljudi drze po stanovima i garazama, tih nema u slobodnoj prodaji. dakle, nema onih fensi vikend ada mountainbikeova, samo krsevi ako ocete :)2 captain obvious: ne, niko ne voli da vozi bicikl po snegu i ledu, uglavnom da se ne bi razbio ko picka. takodje, ne volimo ni da vozimo po vetru iz suprotnog pravca, jer nas usporava, niti po kisi, jer mozemo da pokisnemo. ni sa ispumpanom gumom, niti bez kocnica, niti bez volana.
Link to comment
masa ljudi vozi bicikl i po snegu i po ledu i po kiši i po vetrua ne mora
Vidjao sam i ja takve..ali mahom u solo varijanti..a sto bi rekao jedan lik koji krene da regulise saobracaj po vrsackim raskrsnicama kad popije pola gajbe piva "Onaj koji je sam..taj nikad nije sam".@ Miralem - :cry:
Link to comment
Eno ja se preganjam sa FSS na FB oko bajsa za oko 150e i ona mi kaze ovaj valja ovaj ne valja onda pitam jos jednog drugara on kaze ma bezi to ti je sranje i onda aj u krug ali resio sam do kraja meseca kupujem pa makar crko.
Požuri dok nije krenulo lepo vreme.Jer a) ćeš imati bajs kada krene lepo vreme i b) tada će verovatno da skoče cene jer će svi hteti da kupe bajs
btw (volite li da) vozite li bicikl po snegu i ledu?
Ja sam vozio dok sam živeo u Lazarevcu. Po Bg-u je to prilično neprijatno iskustvo.
Link to comment
pa baš vam hvala što ste mi tako lepo objasnili, samo što masa ljudi vozi bicikl i po snegu i po ledu i po kiši i po vetrua ne mora
нема већег уживања него вожња по снегу и леду.ја сам једне целе зиме ишао тако на посао и враћао се по мраку.научиш да распознајеш врсте леда, као Еским.једино је важно да је сигурна стаза, ако паднеш да не улетиш под кола.
Link to comment

Bitno je i da sneg utaban jer je inače osećaj kao da voziš kroz pesak i da nema kolotrage jer tada bajsom ne upravljaš ti već kolotrazi.

Link to comment
btw (volite li da) vozite li bicikl po snegu i ledu?
jednom sam se spustao biciklom sa neispravnim kocnicama po snegu na neosvetljenoj ski stazi u bgu, pa sam zavrsio u ruzama. jos sam dobro i pros'o. imam negde i snimak :D Edited by extragluv
Link to comment

pa pretera ga brate :lolol:kači snimak :Pinače ja sam probala par puta i to baš kada sam videla sve te druge ljude oko mene koji opušteno voze, ali ne vredi, ne osećam se nimalo sigurno kad počne da proklizava, pa sam zbatalila skroz

Link to comment

jedan jedini put sam vozio bicikl po snegu i ledu. Od deset minuta koliko smo bili napolju sa bajisom jedno 8 smo bili na zemlji :Dpiš živi!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...