Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Rekao sam komsiji iz stana ispod, koji je predsednik kucnog saveta ili kako vec, da bi u slucaju da mi odatle nestane bajs bez da bude pronadjen u roku od 24 sata, dobrovoljnom akcijom svih stanara zgrade - naredno vece opusteno nestali i svi ostali bajsovi. Misteriozno, naravno. Rekao mi covek da ne brinem.

Link to comment
generalno mi je taj bajs ok za te pare nego pitam da vidim jel ima neko bolji predlog za malo vise para.
Dobar za te pare. Kupi to i uživaj.Možeš da se cimaš da nađeš neki bolji za 100€, ali ako se ne ložiš previše na vožnju ovaj će ti biti dovoljan. Da ne pominjem da treba da se cimaš i juriš da bi našao nešto dobro, a da malo košta. Da dolaziš do BG-a ili gde već da gledaš bajseve i sl.Uostalom, lakše ćeš ga prežaliti ako ga ukradu.
Link to comment
Jupi, krenulo narucivanje Lamborghini bajkova!
:ohmy::wub:
Kriticna maso, kakav bajs mogu da uzmem do 100 ojra a da valja necemu? Pre sam imao Capriolo Kobru i bio mi je odlican dok nije ukraden, a sad sam naleteo ovde u SM na nekog lika sto prodaje bas Kobru, ali neku ogoljenu verziju, koliko mi se cini.
Jebemmu, na limundou sam video par trkackih staarih (Union i neki italijan mislim) u sasvim ok stanju za 4-5 hiljada. Mislm, pri kraju aukcije.Ili cikloberza.
Link to comment

Ma imas stalno, samo treba da se prati.edit: vidj' ovo, nije bas trkacka i dogurace eventualno do 90E ali izgleda mi sasvim solidno.link

Edited by CowBoy
Link to comment

Eno ja se preganjam sa FSS na FB oko bajsa za oko 150e i ona mi kaze ovaj valja ovaj ne valja onda pitam jos jednog drugara on kaze ma bezi to ti je sranje i onda aj u krug ali resio sam do kraja meseca kupujem pa makar crko.

Link to comment

Uzeo oko 200e u zadnje mozda dve nedelje, pare i nisu toliki problem koliko cinjenica da ne pazim na bajs nikad i uvek budem kaznjen zbog toga, zato ne dam puno para.

Link to comment
Rekao sam komsiji iz stana ispod, koji je predsednik kucnog saveta ili kako vec, da bi u slucaju da mi odatle nestane bajs bez da bude pronadjen u roku od 24 sata, dobrovoljnom akcijom svih stanara zgrade - naredno vece opusteno nestali i svi ostali bajsovi. Misteriozno, naravno. Rekao mi covek da ne brinem.
Meni je jesenas bicikl ukraden iz zajednicke prostorije za bickle u zgradi..svi stanari su imali kljuceve, neko je odlucio da svoj ponudi lopovima i paf..ostadoh bez mog konjica, zajedno sa jos par komsija..neki lik je u toku noci 5-6 bicikala odneo. Bili do policije da prijavimo, pita nas pandur "A jeste li nasli neke tragove? "..pre nego sto sam stigao da zinem, komsija kaze "Jesmo, nasli smo DNK i otiske prstiju" i izadje iz kancelarije. Planiram da pazarim nesto novo, verovatno isto kao i stari bajk..s tim sto cu ga sada drzati na terasi. I koliko god Boga molim da se nadjem lice u lice sa majmunom koji nas je opajao, toliko to i ne zelim.
Link to comment

Kod mene je lako, zgrada ima samo 20 stanova od cega pola ljudi ni nema kljuc od te prostorije jer su ili mnogo stari ili nemaju nista sto treba da drze tu. Lako bi se naslo, zato valjda i nije nestajalo nista odatle nego uglavnom bajsovi koje smo vezivali za gelender ili kako se vec kaze.

Link to comment
pita nas pandur "A jeste li nasli neke tragove? "..pre nego sto sam stigao da zinem, komsija kaze "Jesmo, nasli smo DNK i otiske prstiju" i izadje iz kancelarije
:lol::Hail:
Link to comment
možete li nekako držati biciklove u stanu?ja sam u Srbiji isključivo tako, a van Srbije kako kad
Držao ja na terasi. Misliš da je pomoglo? Odneli mi ga, dok sam bio u stanu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...