Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Uh, danas salje, stize sutra ili prekosutra. Pre voznje nosim ga na servis (ako treba) i onda krecem u decembarski pejsaz.Javljam se sa fotografijama:)
Je l' si vozio bajs nekad prije?Kud se mrak skida u decembru? Smucice ti se bre.
Link to comment
Mislim je moglo u Bubanj potoku tako nešto da se nađe za 150€, ali ni 200€ nije previše.
Gledao po netu, samo ono od opreme na guvernaru kosta oko 180E. Mislim da sam dobro prosao + sam staaari biciklas te se razumem u izradu donekle. Inace sam rdjao sest godina bez bajsa, prvi put u zivotu pravio pauzu (nicim iznudjeno)@funk soul sister: :D zardjao za tu marsrutu, za pocetak cu da archim dunavski kej
Link to comment
Jeste, pa da novine budu pune natpisa o duhu biciklisti koji jezdi Beogradom.
:)Pa ok. Kapiram da to može biti problem. Ali, s druge strane, jel ti voziš bicikl zato što ti je neko rekao da trebaš ili zato što ti tako hoćeš?E, ova kabanica ti omogućava da radiš ono što hoćeš, a ne ono što moraš.
Link to comment
:)Pa ok. Kapiram da to može biti problem.Ali, s druge strane, jel ti voziš bicikl zato što ti je neko rekao da trebaš ili zato što ti tako hoćeš?E, ova kabanica ti omogućava da radiš ono što hoćeš, a ne ono što moraš.
ta kabanica se ponaša kao jedro, jako je teško voziti s tim
Link to comment
ta kabanica se ponaša kao jedro, jako je teško voziti s tim
pa ako usmeriš jedro niz vetar možda ti pomogne da ideš brže ;)ili: voziš malo sa kabanicomjedrom, pa kad je skineš ... "joj meraka" :Pšalu na stranu, znam da je teško voziti sa kabanicom, ali je poenta da - voziš. I pored kiše. Voziš samo malo sporije. Ok, pretpostavljam da to može biti problem na onim tvojim dnevnim rutama (20+km), ali na nekim "normalnim" je sasvim podnošljivo. Pre kabanice sam po kiši (čak i slaboj) ili morao da idem autom na posao ili je nekako trpeo. A sa kabanicom si potpuno slobodan. Voziš kad želiš. Ne upadaš, recimo, u gužvu koje su baš kad pada kiša veće nego uobičajeno.
Link to comment

Stigao bicikl, jos nisam stigao da ga raspakujem a vec moram da mislim na sigurnost.Gde i sta da kupim od lanaca&brava? U svakom slucaju trebace mi nesto 70+cm u obimu za vezivanje bandera, stubova i slicno. Ima li tih stvarcica sa alarmom (mislim znam da ima ali valja li i gde moze da se pazari u Bg)?+ preporuka za prednja i zadnja svetla

Edited by CowBoy
Link to comment

Korisno:) citao vec o ovim U bravama, mislim da cu takvo sto da pazarim. Otpakovao bajs, ovo je jedna od onih kupovina na slepo koja te bas ukenja :D Sve je u boljem stanju nego sto izgleda na fotkama + je utegnuta i nista ne klima, sve radi besprekorno. Presrecan sam:)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...