Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

KTM za 80 E
:oJa sam bio na Bubanj Potoku pre nekih mesec, dva, ali su bolji bajsevi koštali 150€+Može li se znati gde si uzeo taj? Jer ortak koji nema mnogo para već godinu dana posmatra bajseve i nikako ništa da kupi jer su jeftini bajsevi loši, a bolji su mu skupi.
Link to comment

Bio jutros na "Bicikliraj Beogradom". Solidan odziv ljudi. Staza je bila fina, ne previše kratka, bez mnogo visinske razlike.Sve u svemu fina organizacija.Voleo bih više akcija sličnog tipa kao što ne npr. vožnja do Avale, Kovačice, Obedske bare.

Link to comment
  • 1 month later...

Nekako mi logično da ovde prijavim da sam vid'o fss (ili osobu koja neverovatno liči na osobu koja se nalazi na slikama koje je fss postavljala na perspic) prošle subote u gradu, devojka stvarno vozi bicikl :)

Link to comment
Nekako mi logično da ovde prijavim da sam vid'o fss (ili osobu koja neverovatno liči na osobu koja se nalazi na slikama koje je fss postavljala na perspic) prošle subote u gradu, devojka stvarno vozi bicikl :)
:)vrlo mogućeprošle subote planirali smo da idemo do obedske bare, al nismo stigli do tamo, jer smo svratili do tarzan plaže gde je bilo divno, sunčano, mirna voda, ponton koji se ljuljuška.. usput smo svratili do bojčinske šume gde mangulice žive slobodno (mnogo su slatke!) i gde ima ergela sa veoma prijateljskim konjima koje smo mazili sat vremena na tarzan plaži su moji drugari spasili detlića koji se upetljao u neku mrežu, baš sam bila ponosna na njih :)sve u svemu, opuštena vožnja, 80ak kilometara al sve ravnodivan dan skroz
Link to comment
  • 1 month later...

Juče i prekjuče zatvorila sezonu (deseti put već), tako što sam otišla na posao bajsemvreme je bilo savršeno, a odličan je i proširen smederevski put, sa novim slojem asfalta. kad bi samo još nešto mogli da urade povodom onih uzbrdica, išla bih stalno ovako..potez zaklopača - vrčin - avala je vrlo živopisan i lep, iako je najgora vukojebina u pitanju. asfalt je krš ali srećom automobila nema ni na vidiku. a kad smo kod vidika, ovaj put ih nudi sasvim dovoljno da opravda ovih 1200m visinske razlike.827917-1129201212433am.jpg(slika je inače fotošop)a i ovde bih da se pohvalim da imam novog ljubimca, jedva čekam neke ozbiljnije spusteve po raznim šumama i gorama

thumb.jpg

Link to comment

Deo od leštana do grocke je proširen, odvojili su lepo autobuske stanice i obnovljen je asfalt, sad je ravan ko staklonadam se da će nastaviti tako sve do smedereva (i od početka sd puta), jer je sad pravo uživanje ići tuda - ima mesta za sve.

Link to comment
Juče i prekjuče zatvorila sezonu (deseti put već), tako što sam otišla na posao bajsem
Pih, pa ja tako svaki dan. :fantom: Samo što je meni od stana do posla 2,4km :)Nije valjda da ti je od kuće do posla potez Grocka - BG (ili obrnuto)?
a i ovde bih da se pohvalim da imam novog ljubimca, jedva čekam neke ozbiljnije spusteve po raznim šumama i gorama
Jel' novi pridodat starom ili je stari prodat?Može li se znati cena novog ljubimca?
Link to comment

starog se ne odričem dok se ne raspadne u potpunosti (što ne deluje da će skoro). ispostavilo se da devojka koja mi ga je prodala nije znala šta ima u rukama, pa mi ga je dala za 90 evra, a slični takvi (polovni) na ibeju idu za preko 500 dolara. u pitanju je legnano iz druge polovine 70ih godina, i još ima originalne paknove za kočnice, primera radi. sjajan bajs.nov sam kupila da bih mogla da se odlepim od asfalta malo. kupljen je nevožen od nekog lika u kumodraškoj, za 250ei da, potez sa slike mi je poslovni potez :)vinča, vrčin, grocka, leštane

Link to comment

Pitam se da li bih ja išao bajsom na posao da mi je posao tako daleko. Sigurno bih pokušao par puta, ali ne znam da li bih išao češće.Kod mene u firmi nas ima dvojica koji smo redovni sa bajsevima i ima ih još 3-4 koji povremeno dođu bajsom. Dvojica od njih žive na Vidikovcu i do posla imaju 12-13 km. Verovatno bih i ja tako povremeno dolazio da mi je dalje.Sada možeš da biraš bajs po meri rute. Fino, fino. Mada mene ne privlače drumaši iako sam svestan prednosti istih.Cena je fantastična za takav bajs. Toliko sam ja dao za svoj bajs pre skoro 6 godina i kada bih ga sada prodavao verujem da bih mogao da uzmem te pare. Naravno, ne pada mi na pamet da ga prodajem jer od kako ga imam nisam imao nikakvih problema sa njim.

Link to comment

a kakav imaš?ne idem ja stalno bajsom, pogotovo ne u grocku. zapravo samo jednom ili dva put sam išla - relativno skoro sam dobila ovaj posao :)na proleće ću ići češće, pogotovo kad idem u leštane i vinču. interesantno je da mi do tamo manje vremena treba kad idem biciklom nego busom, kad se uračuna i čekanje prevoza.kad ne radim po selima, radim na novom beogradu (a živim u centru), i tamo idem uglavnom bajsom, osim kad je kiša. nekoliko puta sam išla ovim planincem, ali za sada su mi premali zupčanici na pogonu, pa se smorim od verglanja na prazno (promeniću ih prvom prilikom). Za sad mi je presporo to u odnosu na drumaša, iako je dosta udobnije (zbog asfalta, ne zbog bicikla :D)evo, ako si dokon, možeš i da izračunaš koliko tačno štediš para jer ideš bajsom :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...