Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Jučerašnja vožnja.. planirali do male krsne, stigli samo do smedereva. tvrdjava tamo je baš fina, no smo imali tu nesreću da smo otišli baš kad je neki seoski vašar po celoj tvrđavi, sa sve uživo narodnjacima, vrteškama i kojekakvim probodenim životinjama na ražnju..401634-910201211114pm.jpgput do tamo je bio kakav se samo poželeti može. vraćanje je, pak, bila sasvim druga priča. put je jako uzak, nezamislivo frekventan, neosvetljen je a uhvatio nas je mrak, asfalt je očajan, pun rupa, autobusi idu na svaka dva minuta, i, najbolje od svega, ceo je uzbrdo.I još su nas upozoravali da ne idemo tuda, al smo mi morali, navodno je divan pogled na dunav. Što i jeste, al je cena prevelika.sad me sve boli.

Link to comment

:thumbsup:Greška je što ste se vraćali od Smedereva u nedelju uveče. Tada je najveća gužva jer se ljudi vraćaju za BG.Što je tiče guma moj izbor su Schwalbe. Ima da se naruče preko neta ovde schwalbe_gume_2012, a ima ih i u Probike-u preko puta ETF-a.

Link to comment

Švalbe preporučujem, ali Piranu ne. Preskupi su. Kažeš im da ti urade jednu stvar na bajsu, oni urade nešto što nisi tražio i debelo naplate. Što se mene tiče teški lopovi.

Link to comment

Ne znam, nisam imala problema.. pokušali jesu da rade nešto što nije rečeno, al su pre toga pitali dal to i to da urade, ja rekla to može, ovo drugo ne hvala, i nikom ništa kako se kome zalomi rekla bih

Link to comment

bar dan bajkeri. postoji li nacin da se zapisane/oznacene GPS trase u bilo kom formatu (GPX, KML) unesu u native android/google navigaciju? postoji online komuna gde ljudi ostavljaju GPS zapise svojih trasa, i ja bih to rado koristio, ali ne znam kako. uspeo sam da importujem trase do "my places" na google maps, ali na destkop klientu. na zalost, na google maps na androidu i posle sinhronizacije nema nista.

Link to comment

Jel upucen neko u cemu je fora s polovnim biciklovima iz inostranstva koji su se pojavili u poslednje vreme?Ne kapiram odkud ih u tolikoj kolicini i da su toliko kvalitetni. Suvise su ocuvani da bi bili polovni, a toliko ih ima i legalno se valjaju (skoro na svakom cosku), sigurno nisu kradeni.

Link to comment

Navodno su oduvek vazili za kradene. I ja sam primetio da ih je u poslednje vreme vise nego obicno, a to je svakako misterija sa kojom sam se odavno pomorio. Uglavnom se radi o polovnim biciklima koji su polovni tek pri detaljnim zagledanjima. Zupcanici kao da nisu presli 100km, itd.A cena bezobrazno povoljna. Vozim vec drugi bajk tako nabavljen i ni najsitnija sumnja nije imala osnova.

Link to comment
bar dan bajkeri. postoji li nacin da se zapisane/oznacene GPS trase u bilo kom formatu (GPX, KML) unesu u native android/google navigaciju? postoji online komuna gde ljudi ostavljaju GPS zapise svojih trasa, i ja bih to rado koristio, ali ne znam kako. uspeo sam da importujem trase do "my places" na google maps, ali na destkop klientu. na zalost, na google maps na androidu i posle sinhronizacije nema nista.
Probaj na cikloberzi. Ja sam uzimao gotove gps zapise. Bilo bi idealno da se uspostavi neka berza (moguce i da to postoji, nije bas ideja koje se niko ne bi setio).
Link to comment
Navodno su oduvek vazili za kradene. I ja sam primetio da ih je u poslednje vreme vise nego obicno, a to je svakako misterija sa kojom sam se odavno pomorio. Uglavnom se radi o polovnim biciklima koji su polovni tek pri detaljnim zagledanjima. Zupcanici kao da nisu presli 100km, itd.A cena bezobrazno povoljna. Vozim vec drugi bajk tako nabavljen i ni najsitnija sumnja nije imala osnova.
Ma da, stvarno fenomen. Ja sam kupio KTM za 80 E, nikad nisam na bolji bicikl seo u zivotu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...