Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Nije Sneža samo tebi inspiracija :)

 

Inače, na gorespomenutoj tribini, kad je dosao red na q&a, neko ju je pitao da li je nekom bila inspiracija, pa je spomenula izveanog čoveka koji je krenuo pod stare dane da trči maraton a sad radi ajronmena :)

Takođe je rekla da joj poruke tog tipa koje primi drže glavu iznad vode kad joj naiđu teški trenuci :)

 

eh sad, "pod stare dane"...  :)

bas lepo od nje.

Link to comment

Proterah MTB kroz polja, brda i sume :)

Sad vidim cemu zapravo sluzi takav bajs
Ni malo se ne oseti put, rupe, brdasca po "putu", proterao sam jedim delom i po obodu njive da bih dosao do drugog puta.. nista! Moje traktorske gume i amortizer upijaju sve to :)

E jedino me zeznulo sto nisam mogao da napravim ceo put, jer se u sumi nisu osusile bare, pa stoji jedno ogromno jezero, nisam imao nikakvu zelju da se blatnjavim do kolena i prolazim kroz to.
Sacekacu jos koji dan pa onda :)

p.s. stigle su mi i tanje gume za normalan drum \o/

Link to comment

Ja sam na Adi pa cu ih verovatno napasti sa vode odakle najmanje ocekuju.

 

Divan dan za voznju al stajanje na suncu vec ne. Upeklo :)

Link to comment

Ja sam na Adi pa cu ih verovatno napasti sa vode odakle najmanje ocekuju.

 

Divan dan za voznju al stajanje na suncu vec ne. Upeklo :)

Imaš onaj čamac koji izbija najbliže, valjda u nivou režisera na Adi, ili od kežmana plavi ili žuti...

Vidimo se!

Link to comment

Bilo na kritičnoj masi puno pozitivnog sveta, i skup je umnogome podsećao na malu "motorizovanu" varijanu protesta "Ne davimo Beograd" od pre neki dan.

Na nasipu je sve proteklo mirno i vrlo brzo protest je bio gotov. Svet je počeo da se osipa, pa je od 800 ljudi, koliko ih je stiglo na nasip, do 19h ostala šačica, okupljena oko one kućice za čuvara, da kao "brani" nasip. Rampa je neko vreme bila spuštena i zaključana od strane protestanata, ali ju je čuvar (po nalogu prisutne policijske patrole) ubrzo otključao i digao, pa su kola nastavila nesmetano da prolaze pored znaka zabrane kretanja i nezainterovane policijske patrole. Tu u tamo, poneko od prisutnih građana bi individualno izrazio svoj revolt toj policijskoj patroli, ali je efekat bio kao da govoriš zidovima. Dakle, nikakav.

 

Sve u svemu, biće potrebno puno ljudi, istrajnosti i pedalanja da se bilo šta po pitanju nasipa promeni na bolje.

 

 

Link to comment

A vožnju i furunaše? :(

 

Ništa, velo nešto bolestan, ja idem u Loznicu na roštilj, pa može nešto sledeće nedelje.

 

Vozio "alternativnu" rutu, 75km, malo izgoreo, ruke i vrat crveni...

Link to comment

Za Beogradjane, DOB u cetvrtak:

Пројекција документарног филма "БИЦИКЛИ ПРОТИВ АУТОМОБИЛА"

 

 

 

@belch

Super vam deluje ruta.

Hajde da ne smaram na temi, pogledacu koliko je zahtevna ruta na Rajni od recimo Visbadena kada krecu brda, ili ako vec imas neki pregled, mogla bi mi poslati na pp, mozda bismo se mogli i provozati deo zajedno. ;)

Link to comment

nisam išla skoro, ali kad sam išla činilo se da je to utabano dovoljno da tu nikad ne raste toliko trave

kad sam išla busom nije delovalo zaraslo

 

probaj pa javi :)

Link to comment

Mozda i dodje dotle. Petljam nesto da vozim Smederevo Beograd u skorijoj buducnosti al mi se ne svidjaju deonice Smederevo - Kovin i Pancevo - Pancevacki most. Sa druge strane mi se bas vozi Kovin-Pancevo preko Skorenovca i Omoljice.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...