Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Ja stvarno ne znam kako bih vozio nazad :)

 

Svakakvi hazardi na biciklistickoj al danas novitet. Izgleda bi da nas bese...

 

Kod Novakovih terena pali strujni kablovi od nekog splava sa drveta pa preko staze u visini od 150cm

 

Za onu rupu su mi primili prijavu onaj dan al ih boli dupe da nesto urade. Cekaju da upadne dovoljan broj ljudi.

Edited by katamaran
Link to comment

Planiramo na leto malo dalje, do nekih jezera, pa da se tu iskombinuje i kupanje..videcemo kakvo ce leto biti, valjda ne kilavo kao ovo jesenje prolece.

možda ćemo se i sresti negde u nekoj prirodi u nemačkoj na leto, pošto mi planiramo da se vozimo uz dunav pa niz rajnu

 

in adr njuz, išla sam večeras na putničkoj tribini snežane radojičić u dečjem kulturnom centru i bilo je baš zanimljivo i inspirativno. 

žena živi moj san. dobro, i svoj :D

 

i zapravo je najmanje o pedalanju pričala, a više o svemu ostalom, ali nije smetalo ni mrvicu. izuzetna je žena, baš hrabra. 

Link to comment

možda ćemo se i sresti negde u nekoj prirodi u nemačkoj na leto, pošto mi planiramo da se vozimo uz dunav pa niz rajnu

 

 

:Hail: 

 

Gledao sam po youtubeu neka takva duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuga putesestvija, soooooo kewl!

Link to comment

možda ćemo se i sresti negde u nekoj prirodi u nemačkoj na leto, pošto mi planiramo da se vozimo uz dunav pa niz rajnu

 

Skroz iz Beograda? I skroz do Holandije i mora? Wow! Koliko dana vam je u planu?

I nemojte da ne svratite onda na vodopadic na Rajni u Šafhauzenu:

Rheinfall.jpg

 

Rheingau je mnogo lep deo: reka, brda sa grozdjem, stari zamkovi - uzivacete :)

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

baš jedva čekam. Najverovatnije ćemo ići vozom do Budimpešte, gde ćemo biti dan dva, pa opet vozom do Bratislave, odakle ćemo dalje krenuti na put. Nekako mi se čini da je deo uz dunav kroz Mađarsku dosta sličan onom kroz Austriju pa ćemo ići samo jednim delom. Pa onda Passau, pa Ingolstadt, Ulm, pa oko jezera Konstanz u Švajcarskoj, Cirih, Banden, Bazel, Strazbur, pa skroz gore do Frankfurta, Bona, Kelna, i do Amsterdama. E sad, to je samo okviran plan, sigurno će se menjati u zavisnosti od prognoze uglavnom, ali planiramo da kombinujemo voz i bicikl. U povratku ćemo uglavnom ići vozom, preko Pariza i Ženeve, a volela bih da vozim kroz severnu Italiju. Kraj bi bio u Rijeci.

Za to sve imam prosvetarskih dva i po meseca. 

Link to comment

Ja ne volim gulaš i ne volim banat..

 

A vožnju i furunaše? :(

 

Ništa, velo nešto bolestan, ja idem u Loznicu na roštilj, pa može nešto sledeće nedelje.

Link to comment

baš jedva čekam. Najverovatnije ćemo ići vozom do Budimpešte, gde ćemo biti dan dva, pa opet vozom do Bratislave, odakle ćemo dalje krenuti na put. Nekako mi se čini da je deo uz dunav kroz Mađarsku dosta sličan onom kroz Austriju pa ćemo ići samo jednim delom. Pa onda Passau, pa Ingolstadt, Ulm, pa oko jezera Konstanz u Švajcarskoj, Cirih, Banden, Bazel, Strazbur, pa skroz gore do Frankfurta, Bona, Kelna, i do Amsterdama. E sad, to je samo okviran plan, sigurno će se menjati u zavisnosti od prognoze uglavnom, ali planiramo da kombinujemo voz i bicikl. U povratku ćemo uglavnom ići vozom, preko Pariza i Ženeve, a volela bih da vozim kroz severnu Italiju. Kraj bi bio u Rijeci.

Za to sve imam prosvetarskih dva i po meseca. 

 

eh zivote, lutalico, nekome si majka a nekome maceha...

zavidim ti opasno.

 

pre dve godine, moji poznanici, njih 6, spakovali bicikle u kombi i zapalili u London. vozili se po Engleskoj 2 nedelje, neobavezni sightseeing bez preteranog umaranja. nakon toga su, biciklama, presli celu Evropu i za 18 dana stigli kuci. spavali su po kampovima i pansionima. proveli su se, kazu, kao nikad u zivotu.

 

ah da, zaboravih najvaznije: svo sestoro su bili stariji od 70 godina. :)

Link to comment

Nije Sneža samo tebi inspiracija :)

 

Inače, na gorespomenutoj tribini, kad je dosao red na q&a, neko ju je pitao da li je nekom bila inspiracija, pa je spomenula izveanog čoveka koji je krenuo pod stare dane da trči maraton a sad radi ajronmena :)

Takođe je rekla da joj poruke tog tipa koje primi drže glavu iznad vode kad joj naiđu teški trenuci :)

Link to comment

eh zivote, lutalico, nekome si majka a nekome maceha...

zavidim ti opasno.

 

pre dve godine, moji poznanici, njih 6, spakovali bicikle u kombi i zapalili u London. vozili se po Engleskoj 2 nedelje, neobavezni sightseeing bez preteranog umaranja. nakon toga su, biciklama, presli celu Evropu i za 18 dana stigli kuci. spavali su po kampovima i pansionima. proveli su se, kazu, kao nikad u zivotu.

 

ah da, zaboravih najvaznije: svo sestoro su bili stariji od 70 godina. :)

 

:Hail: 

 

kako je to strava putesestvije i svaka cast matorcima :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...