Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Ipak sam te pogresno locirao :)

 

Pretpostavio sam po gradu plus mi se cini da si nudio ovu belu ovde jednom

 

http://www.2bike.rs/cikloberza/mali-oglasi/bicikli-6/fixie-singlespeed-14/k-o-n-a-u-n-i-t-29er

 

edit: a sto mislis da su mehanicki diskovi promasaj? Nesto sam sinoc na brzaka procitao da im je glavna mana to sto trebas jace da delujes na rucice da bi jace kocio sto mi u principu odgovara jer sam navikao na gumice. Bice veselo ako uzmem hidraulicne pa zakocim ko sivonja po navici :)

 

edit 2: kakav carski bajk  :0.6:

 

 

15422ICoG1611928314_56deef86cd922.jpeg

Edited by katamaran
Link to comment

ja tako cuo od starijih a i kratko su pravljeni, vrlo brzo su presli na hidrauliku, sa kojom takodje ako ne mozes da kocis kontrolisajuci stisak cilindara, nesto def. nije u redu...  

Link to comment

 Sledece parce staze za otvaranje. Svidja mi se zeleni pojas sa obe strane

 

stazanajnn.jpg

 

Jedan od gomile novih hazarda. Jedva sam je primetio u poslednjem sekundu. Dole neka vodurina na minimum dva metra od povrsine

 

rupa.jpg

 

Tu su izlomili i ogradu pa je ostalo tridesetak minica od jednog cm gde su bili stubovi. Ko nagazi moze da se pozdravi sa gumom.

 

ovo je ispod Gazele na manje od 2 metra od staze.

Edited by katamaran
Link to comment

Super je tebi tu za voznju :)

 

Noviteti na nasipu

 

13254854_565269166987620_228393296948313

 

sutrasnji Telegraf

 

anketa: Biciklisti gori od nacista

 

Morace urednik da oznoji guzu  :cry:

Edited by katamaran
Link to comment

Za vikend temperatura 30+, bez kiše, umeren vetar, biće dobri uslovi za vožnju.

 

Ima neko predlog za neku zajedničku vožnju?

Link to comment

jedino ako je nedelja u pitanju 

možemo ravničarski krug - obrenovac progar tarzan plaža?

 

Subota mi više odgovara, a i progar s novobeogradske strane, nasipom. Ima šanse da se uklopiš, onda se i Mil@n uklapa? :)

Link to comment

Subota mi više odgovara, a i progar s novobeogradske strane, nasipom. Ima šanse da se uklopiš, onda se i Mil@n uklapa? :)

 

Kao što rekoh, ako je subota u pitanju, sve ostalo mi je nebitno, odaberi(te) destinaciju, vreme polaska, šta god. :)

Link to comment

Mi smo dobro iskoristili vikend i vozili oko 90km duz reka. Guza me je bolela samo dva dana, sada sam super :D
 
Subota provedena duz Majne na delu izmedju Frankfurta i Visbadena, gotovo ravno sve vreme, sa malo industrije i dosta finih predela, simpaticnih varosi za pojesti sladoled u pauzi. Moze se malo skrenuti sa rute i "popeti" do gradica u blizini, a super je sto je uvek u blizini i neki ~gradski prevoz te ako se covek umori, moze kuci i prevozom
http://www.mainradweg.com/wege/abschnitt_13_frankfurt_am_main-1344/
Super je sajt, ima pregled cele rute kao i etapa sa detaljnim mapama, kao i sta se moze videti...takodje i obavestenja ako ima nekih izmena, tipa neko gradiliste itd. Ruta odlicno oznacena, kao i sve druge uostalom, cak i previse!
img24072.jpg
 
Planiramo jedan vikend da sednemo na voz do daljih mesta, i onda se vratimo kuci drugom etapom te sledece rute koja je nesto preko 50km, ili jos dalje pa sa nekim nocenjem izmedju.
 
Nekoliko slicki


Mainradweg_01.jpg
Mainradweg_02.jpg
Mainradweg_05.jpg
Mainradweg_06.jpg
Mainradweg_07.jpg
Mainradweg_08.jpg

 

Nedelja duz recice Nide, pokupili prijatelje i krenuli u obrnutom smeru u odnosu na nas uobicajeni ritam
http://www.niddaroute.de/niddaroute/karte/
 
Jako malo ljudi je bilo na stazama, sto me je zacudilo jer je vreme bilo lepo i toplo, tek u nedelju kasno popodne je ljuljnulo kako su i najavili. Makar je super doslo da moze da se vozi u parovima.

Link to comment

Kad si vec u Nemackoj provozaj se do Beca :)

 

 

Predaleko je Pasau za vikend-voznje, ali ne sumnjam da je lepa voznja :) Ima dovoljno lepih delova i ovde, cak i u relativnoj blizini.

Mene momak zapravo hoce da "nabilduje" za voznju uzbrdo, da bih mu se pridruzila na njegovom omiljenom mestu, planini koja je pored nas, sa visinskom razlikom od 400m.  :ph34r:  Lepo je sto je optimistican ali mislim da od toga nece biti nista. -_-

 

Planiramo na leto malo dalje, do nekih jezera, pa da se tu iskombinuje i kupanje..videcemo kakvo ce leto biti, valjda ne kilavo kao ovo jesenje prolece.

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...