Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

pokusacu sutra da se igram s tom aplikacijom, snaci cu se valjda :)

 

nego... gledam sad vremensku prognozu.. ne dopada mi se :/

mnogo je zgodnije preko kompa crtati gde si bio, nego na fonu

Link to comment

To su toliko bezveze filteri da ih ni ne racunam :) Od-do cena je koristan al dzaba ga bilo bez sortiranja po ceni.

 

Daleko bi korisnije bilo da moze da se filtrira po dimenzijama rama i tocka ili opremi.

 

 

Imam neki uzi izbor i malo sam u dilemi da li nov bajk sa ramom koji mi super odgovara i nesto slabijom opremom Vs ocigledno vozen (navodno u super stanju) sa nesto manjim ramom(48 a treba mi 50+) (a ne svidja mi se ni oblik ni vizuelno) sa vrhunskom opremom.

 

Mislim da cu ipak pre ovaj sa losijom opremom jer uvek mogu naknadno da stavim dobru opremu na njega ako mi bude trebalo a sa manama ovog bih morao da zivim.

 

Prvo sam se primio na hidraulicne kocnice a sad ne znam da li bih sa njima umeo da se spustim niz Kamenicku :) Disk cu uzeti u svakom slucaju al naginjem mehanickim.

Edited by katamaran
Link to comment

Pa mozes da sortiras po ramu, tocku, opremi

Imas levo to

Kliknes na Bicikl, pa zatim koji te interesuje, MTB/Drumski/City itd itd
Pa te prebaci na sledecu stranu i mozes da check-iras Dimenziju tocka, Velicinu rama, Grupu delova, Materijal, Kocnice, Amortizere i ispod onim klizacem mozes da selektujes od koliko do koliko novca zelis

Link to comment

Ladno nisam provalio  :isuse:

 

hvala puno

 

Sad je pretrazivanje skroz druga prica.

 

edit: uz malu manu sto mi pretraga ne nadje onaj kom sam trenutno najblizi :) Covek nije obelezio ram slovom nego napisao koliki je pa ga ne nalazi pod l i xl

Edited by katamaran
Link to comment

Ja sam upravo završila radnu nedelju. Na sve što sam imala išla sam bajsom, i prešla 90km. To je dakle prosečna nedeljna kilometraža, ako ne pada kiša. 

Link to comment

onda moras da se ulogujes kao ja a ja da bi video tvoje kao ti :)

kizamarti sam ja na cikloberzi

Edited by kizjah
Link to comment

Ja jos nemam nalog im samo mi nudi da se ulogujem. Ionako je krajnje vreme da se registrujem...

 

edit: mada mi se iz linka cini da je Belch u pravu i da tako svako vidi samo svoje oglase.

 

edit 2: mozda sam u Smederevu iskopao jednu gde su odlicni i ram i oprema. Malo ram ima neku kerefeku koja mi se ne svidja al nista strasno. Ako bih tu uzeo onda bih se verovatno vratio za BG preko Kovina i Panceva pa bih se lepo i provozao :)

 

edit 3: mislim da sam video jednu tvoju belu 29-ku btw

 

edit 4: Ipak sam se nekad registrovao a pojma nemam zasto. Link definitivno ne valja :)

 

edit 5: locirao sam te u kordinatnom sistemu konfuzije

 

http://www.2bike.rs/cikloberza/mali-oglasi/u/2mbm

Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...