Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Mislim da je Bubanj potok "radi" samo vikendom. Nekad mi je neko rekao da je subota bolji dan za bajseve. Pojma nemam koliko je to tacno.

Ja sam tamo bio 3 puta. Dva puta sam isao bajsom, jednom autom.

Kada sam bio autom poznanik je trazio bajs za cerku. Stigli smo u 07h ujutro i izbor je bio slab.

Mozda je bolja varijanta gledati kupujem-prodajem. Tamo je bas veliki izbor. Pretpostavljam da se dosta prodavaca setilo da se tamo oglasava

Link to comment

Pretpostavljam da se dosta prodavaca setilo da se tamo oglasava

 

Kontam da ko god da se oglašava za bilo šta, oglašava se tamo. 

 

Ili veze sa prodajom nema.

Link to comment

Nasao sam stosta zanimljivo na kp i cikloberzi al sam se naslusao bajki o zverskim bajkovima za par stotina evra na Bubanj potoku pa bih da sacnem kako stoje stvari.

 

Gradskim prevozom je uzas stici do tamo kolko vidim. Ovako kad sam isao autoputem stekao sam utisak da je blize.

 

Steta sto medjugradski busevi nemaju regularnu foru sa silaskom tamo. Znam da mozes da cimas vozaca da te pusti al mi je to preveliki rizik. Jos treba da razmisljam posle kako cu kuci :)

Link to comment

svaly-na-kole-1080x1080-1024x1024.png

 

Interesantan pregled! :) Bas sam pricala momku koji me je misic boleo tokom uspona ovog vikenda (VM), a opet za neke nisam bila jasno svesna da toliko ucestvuju u okretanju. Mislim - naravno da svi ucestvuju, ali tipa guzu i listove (ceo donji deo noge) uopste ne osecam - on mi pojasni da je to zato sto su to generalno najjaci misici.

 

Posle cetiri uzastopna dana pedaliranja na pocetku ove sezone (od kojih je jedan imao dosta uspona) mi je telo bas bilo umorno; kada sam otisla na plivanje sutradan, osetih se prvo kao da sam tenk, no posle se telo opustilo i sve bilo super.

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

kako kako, pa biciklom :D

Prvi put idem samo u izvidnicu :) Ako stvarno ima dobar izbor iscimacu nekog da me odveze kad budem kupovao.

 

Aktuelnu sam kupio negde na Vidikovcu pa se po mrklom mraku vracao kroz Kosutnjak. Zanimljivo iskustvo.

 

edit: sad me zaintrigirala varijanta da odem biciklom al smor sto od Kumodraza do pijace ne mozes da izbegnes veliki put

 

https://www.google.com/maps/place/Vidikovac,+Belgrade,+Serbia/@44.7161985,20.5241028,3a,75y,75.78h,70.12t/data=!3m7!1e1!3m5!1sDCLWilcOcDORTsko_qDKKQ!2e0!6s%2F%2Fgeo1.ggpht.com%2Fcbk%3Fpanoid%3DDCLWilcOcDORTsko_qDKKQ%26output%3Dthumbnail%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26thumb%3D2%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D1.5258255%26pitch%3D0!7i13312!8i6656!4m5!3m4!1s0x475a71f15fd0ca1f:0xbdc70d25523bf679!8m2!3d44.7383997!4d20.4205895!6m1!1e1

Edited by katamaran
Link to comment

Valjda to nije problem za nas rekreativce.

 

Sinoc shortlistujem bajk a jutros artikal je prodat  <_<

 

Mada bi bilo zezanje i dobaciti ga iz Vranja plus mi je strasno sumnjivo sto je ram onoliko obmotan izolirom kod zadnjeg tocka

 

http://www.2bike.rs/cikloberza/mali-oglasi/bicikli-6/mtb-bicikli-7/sloope-ctx-200-29-zamena-za-26-full-suspension

 

edit: nije jedini koji je otisao od sinoc. Ocigledno nema smisla shortlistovati unapred (za jedno 15 dana mi leze lova)

Edited by katamaran
Link to comment

svaly-na-kole-1080x1080-1024x1024.png

 

Jel ovo važi za profesionalce?

 

Pretpostavljam da se razlikuje za profi vozače koji koriste SPD ili neki slični mehanizam za pedale i rekreativne vozače, jer na različite načine okreću pedale. Ali, nisam nikad probao SPD, ne znam da li je velika razlika.

Link to comment

ja bih rekao bas suprotno - da je ovo bas za one koji vuku puni krug.

dakle spd i slicno. 

kod obicnih pedala rade samo guzica i butine.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...