Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

dajte pls neki tip za dobro+neskupo svetlo za bike (prednje i zadnje).

moze srbija, moze internet, aliexpres - whatever.

 

Ja sam imao ovo. Uzeo ga na preporuku. Odlično je sijalo. Ali, mi je spalo sa bajsa i pregazio ga je auto :(

181608-800x632.jpg

 

Sada imam ovo. Isto je odlično, ali mu je i cena jaka.

cateye_hl-el010-800x632.jpg

Za zadnje ovo je skoro standard. Gomila ljudi ga ima.

 

181500-800x632.jpg

 

ja za napred imam neku lampu koja se puni na usb pa štedim na baterijama

Mora da si uštedela pravo bogatstvo do sada. :) Ja se bahatim pa kupim po jednu bateriju na godinu dana. Ili dve.

Link to comment

Što se svetla tiče, i dalje imam ono sigmino što sam dobio za bday od ortaka, u koje ide Msm ŠEST AA baterija. Msm da ću ga jednostavno baciti kad se istroše :D

 

Više je kao mali reflektor...

Edited by Mil@n
Link to comment

Verovatno će sutra biti dobro vreme za vožnju: nema kiše, vetar prihvatljiv, smanjena koncetracija polena, red bi bio da se otvori prolećna sezona 2016. :)

Link to comment

 

Za zadnje ovo je skoro standard. Gomila ljudi ga ima.

 

181500-800x632.jpg

 

 

 

ovo zadnje svetlo imam i ja ali mi baterija traje max mesec dana (1x2032, vozim oko 1000km mesecno). i to na blink. :(

Link to comment

Pa sto ne kazes tako!

Ja imam ono vece i ruznije sto idu tri baterije. Na njemu promenim baterije jednom u dve/tri godine. Mada ja godisnje vozim 1.500-2.000 km :(

Link to comment

Konacno otvorih sezonu (5. maj! :isuse: ), osetih se kao kuce pusteno sa lanca. Bas je uzivanje pored zutih polja uljane repice - zuti se na koju god stranu da krenem a da nije suma.

 

Biciklopremijera_2016_2.jpg

 

 

+ sada i ja, kao i sva deca, vozim sa kacigom. Nije toliko lose koliko sam mislila na prvi pogled, da ce mi se skuvati glava, ipak dobro rade ti otvori. Videcemo kako ce biti na leto na 25+C

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...