Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

pa daj neku preporuku, bas mi to treba (i jaka zadnja i napred usb).

 

p.s. pony je bio max 12kg, sto je smesno malo s'obzirom da je ram bio od celika. 

Link to comment

Ova police je isto punjiva al nije usb nego dobijes punjac kao za telefon. Poprilicno radi izmedju punjenja.

 

edit: vidim na ovom klipu skida baterije da bi ih punio. Na mojoj se samo ubode punjac u nju.

Edited by katamaran
Link to comment

Razmišljao sam da uzmem nešto ovako za malo para, ne znam da li vredi: http://sunding.com/en/productn.asp?ArticleID=1409

 

7 EUR na aliexpresu

 

l

 

Pazi, ja sam bio uzeo wireless od 4.5, 5 eura, tako nešto. Radio je ok, međutim sada kada sam ga izvadio iz podruma, bio je ugašen i nije davao znake života. Ne kažem da ne radi, već jednostavno neću više da se cimam sa time. Prošle sezone me je cimao u toku jedne vožnje isto, želim ipak nešto pouzdano i na duže staze. 

 

Inače, što je komplikovaniji /touch screen, wifi i sl/ kontam da su veće šanse da nešto svisne, pogotovu za 7e. :)

Edited by Mil@n
Link to comment

ova police je dobra ali meni prevelika. treba mi manja, sa drzacem.  

Ima i manjih sa sve drzacem. Sigurno svetle slabije od velikih al valjda ne drasticno.

 

https://www.kupindo.com/Dodatna-oprema/20827109_Drzac-za-bicikl-Police-lampa

 

Nisam siguran da li ova ima podesivi zoom a ovaj prodaje odvojeno drzace pa mozes da uzmes i neku drugu lampu

 

http://www.kupindo.com/Dodatna-oprema-za-bicikle/20827197_Drzac-lampe-za-bicikl

 

Ne deluje mi previse pouzdano ovaj drzac al valjda drzi :)

 

 

edit: najbolje bi bilo da preuzmes licno po mraku pa odmah mozes da proveris kako svetli jer cujem da  ima i losih kopija. Ja sam ovu moju uzeo po danu pa me je prvo strasno razocarala pa sam posle u mraku video da je ipak odlicna lampa. Bez problema baca suzen snop do poslednjeg sprata solitera koji mi je na 50-ak metara.

Edited by katamaran
Link to comment

Imam ja nešto slično, ali s dugim nogavicama, za zimu. Veliki problem ovih pantalona s leđima je što kad idem u WC, moram da skinem jaknu, jedan dres, drugi dres i sve to samo da bih spustio ove bretele...  Osim ove, nema drugih mana :)

Edited by Velocipede
Link to comment

Moj momak samo takve koristi, i za bajs i za spining, cudio se kada sam ja uzela obicne lone (mada su i one dovoljno duboke) Skroz bude :naughty: Kada je hladnije, preko ili navuce helanke ili nogavice koje idu do ~pola butina.

 

Mi jos uvek nismo krenuli sezonu u prirodi, jer je vec preko mesec dana je lose vreme, hladno i vetrovito (jutros je ponovo malo padao sneg). Jedini vikend kada je bilo 15-17C smo bili na putu. Bas mi se smucila zima. :dry:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...