Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

video nekog drumasa kako se brzo i lako provlaci izmadju saobracaja.

ja tako ne smem ali je lepo izgledalo :)

 

je l' neko prelazio skoro Pancevac bajsom?
ima li saveta kako to preziveti ziv, zdrav & sa citavim gumama?

Link to comment

Ima i sa međedom... Jbt, mogu da zamislim koji je osećaj, okreneš se, pogledaš, ovaj trči ko sumanut, pa se tako okreneš 4, 5 puta u nadi da ga nema, a on i dalje uporan. :D

 

Link to comment

Moja makina je spremna za vreli asfalt, samo jedno me mori: škripe mi amortizeri. :( Nisam siguran da mi se kupuju novi jer koliko se sećam kada sam gledao, koštaju oko 40e, tako nešto. Naravno, nešto smisleno. Mogu li ne negde i gde da ucvrcam wd40 ili neko ulje da to prestane? Rade normalno, a nije baš ni da mi trebaju ne znam koliko za asfalt po kome 96% vozim. 

Drugo, ponovio sam se novim cat eye brzinometrom. Na sajtu cena 2400, tako nešto, a imam baš dobrog ortaka koji je u nekom dilu sa planet bike-om, radio neke nulte servise i sl i uzima od po nabavnim cenama. Mislim da mi je uzeo tipa 1500 dinara, toliko o maržama... 

Link to comment

 

Drugo, ponovio sam se novim cat eye brzinometrom. Na sajtu cena 2400, tako nešto, a imam baš dobrog ortaka koji je u nekom dilu sa planet bike-om, radio neke nulte servise i sl i uzima od po nabavnim cenama. Mislim da mi je uzeo tipa 1500 dinara, toliko o maržama... 

 

Moj CatEye Velo 8 traje bar 7,8 godina, možda i više. Jednom je na kratko prestao da radi kad me na tamiškom nasipu uhvatio pljusak, a ja zaboravio da ga skinem. Kad se osušio, nastavio normalno da radi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...