Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Što se bicikla iz oglasa tiče, gotovo da u potpunosti odgovara opisu mog MTB-a, osim što ja imam v-brake, a nemam diskove. 

Ono što mene brine u ovom slučaju je starost opreme, bar zadnjeg menjača koji se vidi na slici. Nisam 100% siguran, ali mislim da je ovaj model poprilično star ili bar izgleda kao menjači iz 2005. -2006. godine, pitanje je u kakvom je stanju. Svakako proveri s nekim ko bolje poznaje opremu.

Hvala :)

 

malo sam pratio preko ovog linka koji mi je Moca poslao

 

http://www.nemagreske.com/kupovina_bicikla/

 

Sutra cu uzivo pogledati neke, pa ako nista odgovarajuce ne nadjem, ponovo cu listati oglase..

Link to comment

jutros, pored opste prljavstine koja se po kisi nahvatala na bajs, vidim ispustenu zadnju gumu.

jal od vode jal od neceg drugog, pojma nemam. videcu kad se vratim sa posla da je napumpam pa da vidim da li ce da drzi ili da je menjam.

osudjen na javni prevoz :(

Edited by garcia
Link to comment

Ja mrzim kisu kad je sucmurasto vreme al obozavam da vozim po letnjim pljuskovima. Svake godine obavezno jednom iskisnem za sve pare i super se provedem :)

Link to comment

možeš na mtb šta god hoćeš. možda si malo sporiji, al se nikud ne žuriš :)

+100 glasova za mtb :)

 

ja ga vozim skoro 16 godina, i po gradu i po planinama i po koječemu, i na posao i na žurke i za rekreaciju, a kad ovaj propadne opet bih kupila mtb (i po gradu sam se navikla suviše da super prelazim preko kaldrme, da mogu da pređem i kroz travu, šljunak i slično ako ustreba, itd)

Link to comment

Ja mrzim kisu kad je sucmurasto vreme al obozavam da vozim po letnjim pljuskovima. Svake godine obavezno jednom iskisnem za sve pare i super se provedem :)

 

verovatno imas i blatobrane, inace je no fun.

plus je duvao takav vetar da sam bio na ivici hipotermije, sedeo pod toplim tusem pola sata da dodjem k sebi.

Link to comment

verovatno imas i blatobrane, inace je no fun.

 

danas sam se i ja nevoljno na biciklu družila sa kišom i po ko zna koji put se podsetila koliko je sranje (nema veze s blatobranima)

Link to comment

imam samo ovu

 

Lenovo_A1000_IMG_20160415_165616_1.jpg
 

 

ovo je ruta 

 

8534157.png?secret_hash=06c03201ad9fe416

 

uz 1150m visinske razlike

put je stvarno super, baš sam uživala, samo što sam gnjavila pa me je uhvatio mrak pa ništa kragujevca nisam videla. 

Link to comment

ja super crtam bajs -_-

 

elem

znam da sam pre neki dan nahvalila planinski bicikl

ali

juče sam konačno ponovo sela na mog drumaša i osećaj je sjajan. to jednom okreneš pedale i ideš kilometar! mnogo ti je pogled bliži drumu, mnogo je neposredniji osećaj druma. to leti, to klizi, ubrza za sekund, ne umoriš se uopšte.

sedamsto puta bolji osećaj nego sa planincem

Link to comment

najbolje kad imas oba, za svaku priliku...

inace pala prva ozbiljnija tura do crnog vrha 15 km asfalt i jos 10 km offroad uspon, odozgo puca pogled do rumuna koji se bave vetrenjacama (novo?!) a ondak spust koji pali plocice i tera suze na oci, mora neka kamera da se nabavi...

Link to comment

ostavila sam drumaša u probajku da se našteluje zadnji menjač i zameni zadnja guma, ostavila im i broj da me zovu kad je gotov.

i zove me neki nepoznati broj, kaže čovek - meni je majstor za bicikle dao vaš broj, ja sam video bicikl koji ste ostavili i mnogo mi se svideo, da li bi vi njega prodali :)

not in a million years

 

ili ako pristane na neku ovakvu cenu, samo što je moj plavi -_-

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...