Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Ako ti je budzet do dve glave, ortak prodaje gianta koji se uklapa u ovo sto trazis 26 tocak, visina rama 50cm, nije na oglasima a mogu da ti posaljem fotke...

Link to comment

Sto je lepo kad zajasis biciklov pa se digne raspolozenje pa ti sve smesno.

 

Danas prolazim cukaricki rukavac i na radiju mi krene zz top. Taman pomislim kako ih dugo nisam slusao a iz krivine mi u susret naidje biciklista sa zz top bradurinom :)

Link to comment

nekim ljudima treba pocupati zvocne sa kormana..jedan danas zvoni zeni sa kolicima i bebom koja stoji na biciklistickoj dok cekamo crveno :isuse:  ne nego ce da budi bebu dok je podize na bankinu od pola metra.. i posle meni na stazi kao on prolazi :isuse: ..egomanijak

Link to comment

E ljudovi, planiram sutra da odem u razgledanje nekih bajseva

Posto sam rame zesce sjebao (kukao sam na bolesni wapp o tome) i ko zna kad ce se oporaviti, potrebno mi je nesto sto ce me izvaditi iz ove neaktivne depresije.
Plan je da uzmem neki bajs i krenem u voznju sa nekim drustvom.

E sad.. jedni mi predlazu da uzmem trekking bajs jer je on ok za te duge voznje, a drugi da upek uzmem MTB zbog lakseg prelazenja uspona a i zato sto bih ponekad skrenuo s puta i vozio po prirodi

Pa onda polemika da li da uzmem 26" ili 29" itd itd
Za 26" mi kazu da se najlakse nalaze delovi i da mogu da stavim tanje gume ako hocu

mada, mislim da mogu da vozim i sa normalnim gumama za MTB, nije kao da bih isao na neke trke, ne verujem da cu biti toliko sporiji od ostalih vozeci ih, am?

u pocetku bih prelazio manje deonice dok se ne ustosam, pa onda bar 40-50km u toku dana.. kasnije kad udjem u formu i sve to, sto i ne celih 100 pa i vise

ne bi trebalo to da bude problem preci na MTB-u, zar ne?

dao bih oko 250e

evo npr ovako nesto bih uzeo

http://www.halooglasi.com/sport-i-rekreacija/mtb-bicikli/ktm-ultra-sport-pro-series-27-brzina-hidrauli/5425435274965?sid=97232

 

neki saveti?

Link to comment

možeš na mtb šta god hoćeš. možda si malo sporiji, al se nikud ne žuriš :)

ja imam baš pravi traktor i kad sam u dobroj kondiciji ne zaostajem previše za grupom na drumašima. a i kad zaostanem, sačekaju me :)

 

pametno ti kažu za 26.

meni je i mtb sasvim fin i za duge vožnje. on ti pruža najviše mogućnosti. vremenom asfalt postane malo dosadan.

Link to comment

Belch, hvala ti puno :)

 

Dakle, MTB! \o/

 

Sta mislis o ovom bajku sa oglasa?

Moca mi je davao neke linkove o opremi itd, deore je kao skroz ok prica, a ovaj to ima

 

I h8 f*ckin' Tapatalk >.

Link to comment

okej je za te pare

na cikloberzi možda nađeš nešto bliže (ti si beše iz kragujevca?)

veličina je dosta bitna za udobnost, tako da ti je moj savet da isprobaš bajs pre nego što ga kupiš, da ti ne bi bio premali ram, ili preveliki, ili preduga lula i slično.

 

 

ja sam planirala na brevet 200 sad u nedelju al sigurna da je pametno pošto nisam razgazila drumaša ove sezone.

Link to comment

Da da, okolina Kg

 

Sutra idem do Smed.Palanke da pogledam neke bicikle

 

Ovi su mi racunali po nekoj formuli koji bi mi ram odgovarao (visina, duzina nogu, pa se deli s nekim brojem ili sta ja znam) i kao 48 bi mi bilo ok

 

Ali cu sutra svakako isprobati neki ako mi se dopadne

 

Nego pitam zbog ovih mehanickih stvari :D

Menjaci, kocnice, ram, amortizeri i to :D

 

I h8 f*ckin' Tapatalk >.

Link to comment

nisam ga vozila još, navikla sam na mtb pa mislim da ne bi bilo pametno da sa nule odma krenem na 200km, a kjub mi stvarno nije za brevet, previše je spor

Link to comment

Što se bicikla iz oglasa tiče, gotovo da u potpunosti odgovara opisu mog MTB-a, osim što ja imam v-brake, a nemam diskove. 

Ono što mene brine u ovom slučaju je starost opreme, bar zadnjeg menjača koji se vidi na slici. Nisam 100% siguran, ali mislim da je ovaj model poprilično star ili bar izgleda kao menjači iz 2005. -2006. godine, pitanje je u kakvom je stanju. Svakako proveri s nekim ko bolje poznaje opremu.

Edited by Velocipede
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...